Скільки коштує підтримка Drupal-сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Вартість технічної підтримки сайту

Систематичне утримування веб-проекту є незамінним для того, щоб мати постійну онлайн-присутність та успіх. Яка ж вартісь технічної підтримки Drupal-сайту? Фактично, підтримувати ваш веб ресурс означає сприяти вашій кар’єрі. Тепер подумайте, скільки це коштувало б вашому бізнесу, якщо ваша сторінка була б неефективною?

Будучи власником бізнесу, у вас може не вистачати часу і терпіння оновлювати Drupal, або модулі, як тільки з’являтиметься їхня нова версія. А це є незамінною частиною постійного утримування веб-сайту, і хтось таки повинен робити всі необхідні  оновлення. Служба підтримки Drudesk має на меті підтримувати та оновлювати ваш веб-проект. Ми пропонуємо доступні опції покращення веб-платформ, побудованих на Drupal.

Яка вартість технічної підтримки сайту?

Як і будь-який інший додаток, веб-сайт має різні версії, кожна з яких додає нові властивості, або покращує їх безпеку. Якщо ви не оновлюватимете його, тоді у вас не буде можливості скористатися перевагами, які надають ці оновлення, і хакерам буде легко зламати ваш сайт. Тому, ми завжди радимо оновлювати та підтримувати ваш веб-ресурс. Кожен хотів би мати модернізований веб-сайт, а цього можна досягнути користуючись новими розширеннями. Міні-додатки такого типу у вашому веб-проекті розширюватимуть усі його властивості. Як сильно підтримка веб-платформи може змінити її роботу і безпеку!

Найкращий спосіб утримання сторінки у відповідному стані — це внесення змін. А скільки ж це коштуватиме? В основному, Drudesk пропонує оновлення CMS (коли з’являється нова версія), оновлення контенту та видалення зайвого, відновлення веб-сайту після пошкодження його хакерами, резервне копіювання сайту, редизайн сторінки, зміни будь-яких елементів дизайну, і СЕО оптимізацію. Наша команда запропонує вам шляхи покращення, і втілить усі необхідні зміни.

Скільки коштуватиме підтримка сайту за місяць?

Служба підтримки Drudesk пропонує вам аудит сайту, який включає оновлення Drupal до останньої версії, оновлення модулів на сайті, аналіз продуктивності сайту лише від 500 грн. Ви також можете скористатися послугою SEO аудиту (детальний звіт з рекомендаціями, пропозиції щодо просування веб-проекту та консультування по питанням оптимізації), заплативши від 1000 грн. Пакет «PayG» дасть вам те, що ви бажаєте, а оплата залежатиме від кількості зробленої роботи за місяць. Ми розуміємо, наскільки важливо для вас знати ціну технічної підтримки сайту, і ми завжди надаватимемо вам всю необхідну інформацію.

Що слід робити далі?

Спочатку, подумайте скільки б коштував ріст вашого бізнесу, скоріше за все для вас він досить цінний. Так як підтримка вашого веб-ресурсу означає підтримку вашого бізнесу, вам потрібно регулярно слідкувати за сайтом. Drudesk допоможе утримувати вашу веб-платформу у хорошому стані, адже у цій сфері ми експерти. Нам подобається мати глибокі і довгі стосунки з нашими клієнтами. Ви можете сконтактуватися з нами для детальної інформації щодо програми підтримки вашого бізнесу. Наша команда пропонує послуги, які варті ваших грошей, і ви завжди будете впевнені, що ваш веб-сайт оновлений.