Про нас | Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Про нас

Продуктивність означає все. Це подібно до того як ми все вимірюємо, починаючи від нашої машини і закінчуючи блендером. Простіше кажучи, це означає наступне: наскільки добре ця річ працює, і чи дає вона нам те, що повинна? Беручи до уваги кількість грошей, які ми витрачаємо на ці речі, ми й очікуємо високої продуктивності, і це досить справедливо.

Що ж, розкажіть нам. Чи пропонує ваш сайт вашому бізнесу більшу продуктивність? Чи дає ваша платформа для електронної комерції бажані результати? Або, можливо вашим відвідувачам не подобається ваш сайт кожен раз, коли вони заходять на нього?

Drudesk існує для того, аби повернути продуктивність вашому веб-сайту. Позбавлення від цих смішних помилок — це для нас веселий день на роботі, і нам пощастило, що це те, що ми робимо з дня на день.

Компанія InternetDevels дала початок Drudesk

Drudesk є останнім відгалуженням надзвичайно успішної компанії InternetDevels, і наша роль у цій сім'ї – піклуватися про сайти побудовані на Drupal. Ми спеціалізуємося в наданні нашим клієнтам підтримки, необхідної для того, щоб все працювало як слід, і рівень продуктивності був таким як належить.

Якщо ви пам’ятаєте, InternetDevels є однією з найвідоміших і найбільш надійних компаній з розробки веб-сайтів на Drupal. InternetDevels — відома у світі кваліфікована компанія, з сотнями клієнтів, і котра знає як працювати. Але кожен потребує трішки допомоги час від часу, тому у них є помічник, тобто ми!

Хто така команда Drudesk?

Ми — команда, яка на даний момент складається з 50 cпеціалістів, які добре розуміються у сфері розробки сайтів, створених на Drupal, і ми тісно спілкуємось з нашими клієнтами. Це означає, що ви просто нам телефонуєте, спілкуєтеся з тими, кому довіряєте, і є впевненими, що ваша проблема буде вирішена якнайшвидше. Як правило, це всього лиш декілька днів, а то й скоріше.

Разом з керівником Віктором Лєвандовскім (Chief Executive Officer) та Андрієм Луцюком (Head of Customer Service Manager), Drudesk — це працівники, які добре знають свою справу. Фактично, служба підтримки працює як частина InternetDevels уже майже 10 років! І тепер команда Drudesk вирішила більше не залишатися у тіні.

Що ми робимо

Не забувайте, що ми тісно співпрацюємо з InternetDevels, тому ми розуміємо тонкощі процесу розробки вашого сайту з самого початку. Скоріше всього, ми знаємо про ваш веб-сайт більше, ніж будь-хто інший.

Ми є дружньою командою і хочемо надати вам такий сервіс, який задовольнить усі ваші потреби. Це означає, що ми працюємо 24 години на день, 7 днів на тиждень, а ви платите лише за те, що потрібно вам. Щомісячної оплати не існує. Ви платите за години, лише коли ми працюємо. А найкращим є те, що ви можете прослідкувати увесь процес з власного трекера завдань, де ви бачитимете що вже зроблено, а що ні.

Ось якою є наша команда. Група розумних людей, які з радістю полагодять ваш веб-сайт, і переконаються чи ваш бізнес є максимально продуктивним. Звичайно, він не працюватиме настільки швидко як бігає Усейн Болт, проте буде виконувати все як і належить!

 

drudesk team