Що таке підтримка сайту та її види — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

В чому заключається підтримка сайту?

Підтримка сайту — це великий комплекс послуг, не зосереджених на чомусь одному, а в цілому спрямованих на розвиток проекту. Це і наповнення ресурсу актуальною інформацією, і стеження за його відповідністю всім необхідним на даний момент технічним параметрам. Тобто, підтримка, це одночасно і наповнення, просування, реклама і навіть ремонт сайту в потрібний час. В цілому ж кількість послуг і обов'язків завжди обмовляється між виконавцем і власником сайту індивідуально.

Навіщо це потрібно?

Кожен день в мережі відбувається безліч змін, серед яких більшість незначні і непомітні, але зустрічаються і такі, які суттєво впливають на певні алгоритми роботи. Щоб завжди бути в курсі цих нововведень, треба жити в світі інтернету постійно, інакше запросто можна втратити завойовані позиції.

Якою буває підтримка?

Є кілька найголовніших напрямків, які потребують підтримки:

Технічна підтримка сайтів.

Вона передбачає вирішення всіх питань, прямо пов'язаних з програмним кодом. Технічна підтримка сайтів дозволяє своєчасно реагувати на будь-які зміни будь-яких існуючих алгоритмів. Крім того проводиться регулярний моніторинг інфраструктури сайту з метою виявлення слабких місць і оцінки ефективності його роботи. Так забезпечується безперебійна і максимально продуктивна робота ресурсу, що в будь-якому випадку добре для бізнесу в інтернеті.

Інформаційна підтримка.

Інформаційна підтримка полягає в періодичному оновленні контенту (статті, фото та відеоматеріали, інше). Завдяки цій послузі можна не витрачаючи власного часу завжди давати відвідувачам достовірну та актуальну інформацію, будь то новини, нові програми або інформація про компанію — власника сайту. Навіть якщо рід діяльності організації не передбачає будь-яких постійних змін, потрібно коригувати і доповнювати існуючий контент, щоб у відвідувачів не склалося враження, що даний проект заморожений або зазнав краху. Згідно статистики, дві третини користувачів з часом перестають довіряти компаніям, якщо не бачать на їх сайтах ніяких змін, хоча б місяць. Це найкраще показує необхідність інформаційної підтримки сайту.

Графічна підтримка.

Графічна підтримка покликана забезпечувати перебування візуальної складової інтернет-ресурсу в належному вигляді. Усілякі зміни і удосконалення в дизайні, розробка нових банерів і схем проїздів, а також розробка унікальних зображень — це те, на що можна розраховувати, замовляючи графічну підтримку.

В цілому ж підтримка сайту необхідна не тільки тим, хто заражений амбіціями лідера, але і всім власникам інтернет-ресурсів, які не мають можливості цілодобово возитися зі своїми проектами. Це не тільки престиж сайту або фірми, яку він представляє, але і зручність користувачів/клієнтів, яким не подобається постійно дивитися на одне і те ж, так само як не подобається, коли сайт страждає різними поломками або взагалі «лежить» довше мінімальних декількох годин.