В чому полягає графічна підтримка сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

В чому полягає графічна підтримка сайту

Часто можна зустріти в інтернеті «мертві сайти». Інформація на таких сайтах настільки застаріла, що достовірність всіх даних, навіть контактних, ставиться під сумнів. Мало просто створити сайт, головне — залучення нових відвідувачів на сайт і утримання існуючої аудиторії за рахунок оригінальної, постійно оновлюваної інформації, що називається обслуговуванням сайту, його супроводом або підтримкою. Довірити підтримку сайту фахівцям — розумне і вигідне рішення.

Одним з видів підтримки сайту є графічна підтримка сайту. Вона необхідна, в першу чергу, інтернет-магазинам, сайтам-каталогом та корпоративним сайтам. Графічна підтримка сайту включає в себе створення графічних елементів, таких як банери або кліпарти, доопрацювання графічних елементів сайту та інші подібні роботи.

Графічна підтримка може включати в себе:

  • розробка графічних елементів (іконки, банери, ілюстрації);
  • редизайн веб-сайту;
  • дизайн нових рубрик сайту.

Розглянемо кожен пункт графічної підтримки докладніше.

1. Розробка графічних елементів (банери, іконки, ілюстрації). Епоха інтернету, як епоха/чистого гіпертексту, пішла в далеке минуле. Якщо раніше браузери оцінювалися за доступності кнопки «відключити завантаження зображень» при роботі на повільних каналах зв'язку, то зараз в більшості випадків розміщення на одній сторінці десятки повнорозмірних фото в розширенні FullHD є нормою.

Навігація по сайту за допомогою текстових посилань перенаправлення давно змінилася іконками і піктограмами. Текстові рекламні блоки були витіснені зручними інформативними банерами, що дозволяють розмістити і донести до користувача інформацію в більш зручному вигляді. Поєднання всіх графічних елементів з текстовим наповненням і визначає привабливість будь-якого ресурсу. І, для того щоб підвищити цю привабливість, ми пропонуємо розробку графічних елементів будь-якого типу для будь-яких сайтів.

Ми розробляємо будь-які графічні елементи. У роботі ми чітко дотримуємося технічного завдання, узгодженого з Замовником, його побажань, та умов договору з регламентованими строками і цінами. Крім розробки графічних елементів «з нуля» ми можемо запропонувати доопрацювання існуючих ескізів (зміна елементів під стиль сайту, зміна колірної гами, переробка із збереженням загальної тенденції, редизайн сайту і так далі).

В цілому, за результатами численних опитувань і досліджень, ресурси, що мають власний стиль, виглядають в очах користувачів набагато привабливіше, ніж типові рішення зі стандартними наборами графічних елементів. Це означає тільки одне: відвідувач сайту однозначно зверне увагу на те, що у створення графічних елементів ресурсу були вкладені сили і засоби, тобто на те, що власник сайту відповідальний і приділяє належну увагу даного ресурсу. Безсумнівно, це істотно збільшує ліміт довіри, як до ресурсу, так і до розміщеної на ньому інформації. А чіткість, яскравість, лаконічність кожного окремо графічного елементу на кожній сторінці сайту замовника буде гарантовано забезпечена досвідом і професіоналізмом наших фахівців.

Розробка графічних елементів для інтернет-дизайну від Drudesk це:

  • індивідуальність вашого сайту і крок вперед зі строю безликих і однотипних шаблонних рішень;
  • збереження єдиного стилю сайту при розробці елементів графіки для нього. Кожен елемент буде доповнювати загальну картину, не виділяючись з неї недоладні;
  • розробка графічних елементів індивідуального характеру, на основі фото замовника або послуги професійних фотографів нашої студії.

2. Редизайн сайту. Класична приказка «зустрічають по одягу» актуальна і в мережі інтернет. Робота дизайнера — це те, що відвідувач побачить і оцінить першим ділом, потрапляючи на сайт, і тільки після цього він зверне увагу на праці інших фахівців — програміста, верстальника, оцінить контент. Це очевидно, як і очевидно те, що саме дизайн сайту справляє перше враження від ресурсу.

Особливо важливий дизайн та візуальна стилістика сайту в тому випадку, якщо ресурс використовується для бізнесу, будь то сайт-візитка невеликої компанії або портал великої корпорації. Але що робити, якщо сайт актуальний, він наповнений цікавою і потрібною відвідувачам інформацією, на його створення і просування були витрачені маса сил і засобів, а дизайн просто застарів? У такому випадку простіше й ефективніше за все буде вдатися до послуги «редизайн сайтів» — переробка дизайну повністю, або зміна окремих його елементів, зрештою змінюють зовнішній вигляд ресурсу.

У яких випадках редизайн сайту бажаний, а в яких просто необхідний? Сама очевидна відповідь — це особисті смаки й уподобання власника ресурсу, принцип «подобається — не подобається». Крім цього, варто звернути увагу на те, коли дизайн сайту був розроблений спочатку. У цьому питанні, як і в інших сферах, зовнішній вигляд сайтів так само схильний до впливу моди — припустимо, популярна багато років тому надлишкова завантаженість гіперпосиланнями і традиція сконцентрувати максимальну кількість інформації на одній сторінці поступається місцем зручності навігації і простоті використання ресурсу. Так само за останні кілька років у дизайнерів принципово змінився підхід до розміщення рекламних блоків на сайті: тепер дизайнер думає не тільки про те, щоб реклама «просто була» на сайті, але і про те, щоб вона була ненастирливої ​​і максимально ефективною. Це так само важливо, якщо робота сайту впливає на бізнес-процеси.

Очевидно, редизайн сайту необхідний і в тому випадку, якщо на ресурсі є можливість використовувати сучасні технічні рішення замість застарілих (Flash замість анімованих картинок, сучасні месенджери замість форм зворотного зв'язку, можливості HTML 5, CSS 3 тощо). У такому випадку, після редизайну істотно змінюється не тільки зовнішній вигляд сайту, але і його функціональність, і зручність використання.

Показником ефективності редизайну сайту є збільшення його відвідуваності практично в ста відсотках випадках після закінчення роботи, відповідно — ефективність.

Зберігаючи наповнення сайту і його загальний зміст, наші дизайнери зроблять ваш сайт максимально привабливим і зручним для відвідувачів. Ми чітко продумаємо стиль, кольорову гаму, приділимо увагу дрібницям, оскільки саме дрібниці найчастіше не залишаються непоміченими відвідувачами. При розробці нового дизайн-макету для вашого ресурсу ми врахуємо як особисті смаки клієнта, так і сучасні тенденції в області веб-дизайну.При цьому, ми збережемо звичну для постійних відвідувачів структура сайту і тематичне наповнення, в результаті чого користуватися ресурсом буде звично і зручно.

Зверніться до нас, і ви побачите, як може змінитися ресурс з мінімумом вкладень сил і коштів! Редизайн сайту за привабливою ціною, в короткі терміни, силами команди професійних фахівців в області веб-дизайну!

3. Дизайн нових рубрик сайту. Будь-який сайт, особливо якщо мова йде про комерційний ресурс (візитка, корпоративний портал) з часом розвивається і змінюється. Досить часто сайт розвивається разом з бізнесом — діяльність розширюється, з'являються нові товари та послуги, про які необхідно своєчасно проінформувати відвідувачів ресурсу. Про будь-яку зміну в діяльності організації можна проінформувати відвідувачів як новиною, розміщеною на головній сторінці сайту, так і окремою рубрикою.

Підтримка сайту студією Drudesk — це комплекс заходів з підтримки працездатності, усуненню збоїв і неполадок, оновленню і наповненню контентом. Покладаючи підтримку сайту на плечі професіоналів, замовник гарантовано позбавляє себе від турбот, пов'язаних з виявленням причин непрацездатності ресурсу і регулярним наповненням свіжою та актуальною інформацією. Створення нових рубрик сайту так само не будуть проблемою для наших фахівців, для цього достатньо вказати в технічному завданні про найменування рубрики, та надати інформацію для розміщення в ній, або критерії для наповнення рубрики інформацією силами фахівців студії Друдеск.

Дизайн нової рубрики сайту виконується або в єдиному з іншими рубриками стилі (дотримання вимог, спочатку встановлених замовником — використання фірмових кольорів, шрифту, логотипів, тощо), або відповідно до побажань замовника. Досить часто нова рубрика виконується в принципово іншому стилі. Як приклад можна навести різного роду акції та стимулюючі лотереї, які окремою рубрикою розміщуються на сайті виробника або розповсюджувача продукту чи послуги. У таких ситуаціях зазвичай метою є не підвищення впізнаваності виробника, а інформування максимуму аудиторії про акцію. Розробка унікального дизайну, відмінного від загального стилю сайту в даному випадку цілком доречна і виправдана.

Рубрика з цікавою та актуальною для відвідувачів інформацією може істотно підвищити відвідуваність сайту. Керівникам підприємств малого та середнього бізнесу варто звернути увагу на відповідність інформації, розміщеної на сайті, тієї діяльності, яку здійснює компанія. Цілком можливо, що організація пропонує більше, ніж те, про що вона інформує на своєму сайті: в цьому випадку правильним рішенням буде наповнення сайту актуальною інформацією і додавання нових рубрик.

Дизайн оперує невербальними, візуальними символами і з їх допомогою впливає на глядачів, тому його можна використовувати як економічний інструмент, вкладати в нього капітал і отримувати прибуток. Ми розуміємо дизайн не як красиву картинку, а як науку, в якій розрахунки аналітика та мистецтво художника переплітаються й взаємно доповнюють один одного.

Ми робимо сайти красивими, привабливими та ефективними! Якщо ви задумалися про те, як підняти привабливість вашого ресурсу в очах відвідувачів — зверніться, і ми гарантуємо, що задоволення від співпраці з нами буде взаємним!