Створення membership-сайту на Drupal 8 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Чому варто створити сайт з платним доступом на Drupal 8

Спільнота Drupal багато працює над тим, щоб регулярно забезпечувати розробників та користувачів вдосконаленими та ефективними інструментами для розробки веб-сайтів. Якщо ви, наприклад, зіткнулися з деякими проблемами (від необхідності покращення безпеки сайту до забезпечення мультимовності), корисні модулі Drupal можуть допомогти швидко їх виправити. Це надійна CMS для будь-якого сайту — спортивного, освітнього або інтернет-магазину. Здається, що з Drupal нема нічого неможливого. І це дійсно так. Тому, сьогодні ми хочемо розповісти вам, чому варто створювати membership-сайти також на Drupal 8.

Що таке membership-сайт?

Якщо ви не можете знайти спосіб, як зробити ваших користувачів постійними клієнтами, ви потрапили в правильне місце. І рішення цьому просте — створення membership-сайту. По суті, мембершіп є бізнес-сайтом. Це може бути школа, клуб чи навчальний центр, де ви надаєте доступ до вашого контенту. Під «контентом» ми маємо на увазі різні цифрові матеріали (статті, курси, вебінари, тренінги тощо) у різних форматах (подкасти, відеоролики та електронні книги). Наприклад, якщо ви є особистим тренером в одному з місцевих фітнес-клубів, ви можете створювати інформативні відео та запропонувати власні ефективні вправи та рекомендації, як завжди бути в хорошій формі. Це і є вашим контентом!

Платний доступ чи безкоштовний?

Ваш мембершіп-сайт може бути платним або вільним для користування. Ви, як власник сторінки, вирішуєте надавати доступ всім відвідувачам без виключення або за гроші. Найпоширеніший сценарій — це поєднання обох варіантів, тобто, ви створюєте два рівні членства — безкоштовний та платний. Давайте розглянемо деякі варіанти:

  1. Для доступу до вступного матеріалу користувачу потрібно підписатися на розсилку ваших новин. Щоб отримати доступ до вдосконалених та найновіших матеріалів, нові фоловери повинні оплатити певну суму.
  2. Інша хороша альтернатива — постійно надавати відвідувачам доступ лише до деяких частин вашого контенту безкоштовно в певний проміжок часу (наприклад, щотижня або щомісяця). Щоб побачити всю інформацію, вони повинні підписатися на вашу сторінку. Чудовим прикладом такого сайту є онлайн-версія видання The New York Times. Вони надають відвідувачам можливість читати 10 статей безкоштовно щомісяця, а потім стягують плату за перегляд ексклюзивної інформації. Крім того, такі постійні клієнти мають доступ і до архівного контенту газети.

Як правило, сайт з платним доступом створюють на довготривалий період. Тому, важливо регулярно наповнювати його новим контентом. Ваші підписники є найважливішими потенційними клієнтами. Саме їм набагато простіше продати ваші платні ресурси. Вони не повинні сумніватися в тому, що ви публікуєте високоякісний контент. Користувачі точно знають це, оскільки вони вже платять вам за доступ до сайту. Отже, перш ніж створювати власний membership-сайт, визначте, як довго ви зможете генерувати нові ідеї та створювати цінні матеріали для вашої веб-сторінки.

Переваги сайтів з платним доступом

Налаштування мембершіп-сайту може виявитись складним завданням. В той же час, до створення такого веб-ресурсу спонукає багато переваг. Найбільш очевидними є такі:

  • Це одна з головних тенденцій в усьому світі. Відвідувачі з різних куточків планети можуть бути вашими клієнтами та користуватись вашим корисним контентом.
  • Маючи постійний контакт зі своїми користувачами, ви підвищите лояльність до вашого бренду та матимете стабільну базу клієнтів.
  • Ви будете мати постійний потік користувачів, оскільки щомісяця (щотижня, кожного кварталу) вже існуючі клієнти платитимуть додатково за доступ до свіжої інформації, а нові члени постійно будуть підписуватись на ваш мембершіп-сайт.
  • Це стабільне джерело доходу. Якщо ви регулярно наповнюєте сайт новим, корисним контентом, користувачі продовжують платити за можливість користуватись цим матеріалом. Таким чином, створивши сайт з платним доступом, ви матимете постійний прибуток.

Membership-сайти на Drupal 8

Друпал — це найкраща платформа для створення мембершіп-сайту завдяки своїй великій гнучкості. Ви можете легко додавати нових користувачів, створювати функції, надавати доступ до вашого контенту тощо. Існують чудові Drupal 8 модулі, які дозволяють створювати нові кастомні мембершіп-сайти (Membership Entity Commerce, Membership Entity, Membership, Scheduled Message Module). Більш того, можливість поєднання різноманітних Drupal-інструментів відіграє неабияке значення у створенні гнучкої системи сайтів з платним доступом.

Звучить досить просто, чи не так? Membership-сайтибез перебільшення можуть бути надзвичайно потужними. Якщо вам потрібна професійна допомога у створенні власного сайту з платним доступом, довірте всі налаштування експертам Drudesk.