Як можна оновити Drupal-сайт — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Яким чином можна оновити Drupal-сайт

Настав момент і ви усвідомили, що ваш Drupal-сайт вже не виконує свою роботу належним чином. Проте, це не означає що вам слід створювати новий сайт, вам потрібно перетворити вашу стару веб-сторінку на потужний інструмент. Простіше кажучи, внести деякі корективи у ваш веб-сайт.

Відновлення веб-ресурсу можна порівняти з ремонтом квартири, можливо ви бажаєте змінити ручки на дверцятах (виправлення деяких помилок на сайті), чи повністю звалити стіни і змінити планування (значне відновлення). Зміни бувають абсолютно різними, проте команда Drudesk справиться з усім!

Що ми пропонуємо?

У нас дуже високі стандарти щодо дизайну та роботи Drupal-сайтів. Коли ми розпочинаємо роботу над проектом, то стараємося зробити все якнайкраще для того, щоб досягнути чудових результатів! Drudesk надає технічну підтримку, відновлення веб-сайту, а також послуги модернізації.

Неробочі посилання

Ми легко знайдемо посилання, що не працюють на вашому Друпал-сайті. Ми перевіримо та виправимо будь-які з них, адже такі посилання подвійно шкодять вашому веб-сайтові: погіршують досвід користування (наприклад, помилки 404) і знижують оптимізацію, що погано впливає на рейтинг сторінки. Боротьба з неробочими посиланнями — безперервний процес. Тому вашому ресурсу необхідні як перевірка, так і обслуговування.

Респонсивний дизайн

Переконайтеся, що ваш сайт виглядає однаково, незалежно від того яким браузером, телефоном чи планшетом користуються відвідувачі, адже це неможливо щоб усі користувалися однаковими пристроями. Це означає, що слід перевірити, як виглядатиме Друпал сайт на усіх пристроях і браузерах. Чи отримуюють відвідувачі позитивний досвід, користуючись вашим ресурсом? Респонсивний дизайн передає вигляд сайту по різному, залежно від пристроїв. Коли розташування елементів буде ідеальним для смартфонів, сайт буде зручним для користування, а отже і кількість клієнтів збільшиться. Якщо ви ніяк не можете справитися з цією проблемою, зв’яжіться з нами, для нас це надзвичайно просте завдання!

Проста навігація

Навігація на вашому web-сайті повинна бути простою і ефективною водночас. Незрозуміле розташування елементів є однією з основних причин, чому власники втрачають клієнтів. Ми можемо перевірити наскільки легка навігація на вашому Drupal сайті і, якщо потрібно, внести необхідні зміни.

Сучасний дизайн

Дуже багато веб-сайтів нагадують людей, які одягнені у ретро. Деякі містять дивні комбінації кольорів, багато анімацій, що відволікають, або невідповідні зображення. Такі проекти не вважаються сучасними. Якщо ви не задоволені виглядом вашого веб-сайту, ми запропонуємо вам новий дизайн, який допоможе вашій сторінці виділитися. Просто дозвольте нам потурбуватися про проблеми вашого Друпал сайту.

Веб дизайн для електронної комерції

Веб дизайн для електронної комерції — це те що потрібно для дизайну і розробки веб-сайту, користуючись яким, ви зможете продавати продукцію онлайн. Ціль кожного інтернет-магазину — збільшити кількість продаж. Такий результат можна отримати, якщо покращити користувацький інтерфейс і оптимізувати веб-ресурс за допомогою конверсій. Drudesk зробить все необхідне, задля виконання потреб вашого веб-сайту.

Ми назвали деякі основні моменти, адже їх є набагато більше! Наша команда легко їх визначає і вирішує усі проблеми, з якими зустрічаються власники Друпал сайтів.

У якості висновку

Якщо ваш сайт перебуває у поганому стані, тоді ви втрачаєте кошти, а якщо ваш бізнес іде повним ходом, то чекати — не вихід. Оновлення Drupal сайту обходиться дешевше ніж створення нового, а відновлення або виправлення помилок покращує його роботу у будь-якому випадку. Оновлення веб-сайту — простий процес, особливо тоді, коли ви довіряєте це команді Drudesk. Отож, якщо вам все ж потрібно внести зміни до вашої веб-сторінки, не зволікайте, віддайте це в наші руки, а ми все відремонтуємо!