Що не так з роботою вашого Drupal-сайту? — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Які фактори можуть спричинити проблеми з вашим Drupal-сайтом?

Не буде перебільшенням сказати, що Друпал — це набагато більше, ніж просто CMS. Це величезна спільнота людей, які віддають перевагу надійності, ефективності та максимальній швидкості. Сайти, створені на Друпал, вже давно стали одним з найпотужніших маркетингових інструментів у світовому бізнесі. Вони сучасні, високоякісні, зручні для перегляду на мобільних пристроях і ... перелік їх переваг продовжується до безкінечності. Тим не менш, бувають випадки, коли навіть ідеальний механізм виходить з ладу, оскільки ніхто не може бути захищений на 100% від усіх несподіваних ситуацій, які призводять до незапланованих витрат. Ваш існуючий сайт також не є винятком. Якщо ви часто бачите деякі неполадки на своєму Drupal-сайті  (наприклад, повільне завантаження сторінки, прогалини в безпеці або так звана WSOD), це може свідчити про серйозні проблеми, які на перший погляд невидимі. Вам потрібно буде їх негайно вирішувати, при цьому витрачаючи багато часу та коштів. Давайте уважніше розглянемо, з якими проблемами ви можете зіткнутися, керуючи сайтом, чи можна запобігти таким негативним випадкам і як це зробити.

Найпоширеніші приховані причини поганого функціонування сайту

Застарілий код

Застарілий код — ваш ворог номер один. Він дійсно може бути шкідливим не тільки за рахунок уповільнення роботи сайту, але й тим, що є незахищений від вразливостей. Крім того, якщо у вас сайт на Друпал 6, то оновлень від Друпал-спільноти вже немає. У результаті, вашу веб-сторінку легко зламати. 

Контрибні модулі

Все частіше на drupal.org з'являються нові багатофункціональні контрибні модулі. Все це завдяки активним учасникам Drupal-спільноти. Ці інструменти значно розширюють можливості Друпалу та допомагають зробити ваш сайт успішним. Але не всі контрибні модулі добре підтримуються. Деякі з них не оновлюються. Якщо такі модулі не оновлювати, це може негативно вплинути на безпеку вашого сайту.

Неякісні кастомні модулі

Якщо ви керуєте Drupal-проектом, ви захочете додати деякі особливі функції на своєму сайті. Іноді для цього потрібно створити спеціальний модуль. Переконайтеся, що кожний з них написаний правильно, тому що в іншому випадку це може вам багато коштувати. Ви повинні довірити таке завдання лише досвідченим розробникам.

Кешування

Ви неодноразово чули про важливість кешування для будь-якого сайту, чи то він створений на Друпал, чи ні. Досвід та практика показують, що кешування значно пришвидшує роботу сайту. Крім того, існує багато корисних Drupal-модулів  (Drupal Boost, Memcached, OPcache та ін.) для підвищення швидкодії сайту. Просто встановіть інструмент, який підходить для вашого сайту, і насолоджуйтеся швидким переглядом сторінок.

Хостинг

Drupal потребує великої кількості пам'яті. Чим гірший хост, тим більше проблем ви матимете. Хостинг Drupal-сайту  на дешевому, незахищеному сервері нічим добрим не закінчиться. Отже, вам потрібно знайти перевірену серверну платформу для вашого сайту.

Способи вирішення проблем з вашим сайтом

Завжди існує вибір, незалежно від того, чи це стосується буденних питань чи серйозних проблем на сайті. Тому, ми пропонуємо вибрати той, що найбільше підходить для вас та ваших потреб.

Перегляд коду

Перегляд коду проводять практично на всіх етапах розробки. Трапляється і таке, що іноді навіть досвідчені розробники пропускають щось. Ось тут хтось з команди приходить на допомогу і перевіряє роботу. «Погляд збоку» допомагає виявити недоліки в коді, тим самим зменшити їх кількість та значно покращити ефективність роботи сайту у цілому.

Аудит

Аудити також дуже допомагають виявляти проблеми із сайтом. Є кілька видів перевірок роботи сайту: SEO-аудит сайту, аудит швидкодії сайту, аудит безпеки сайту та ін. У ході цього процесу виявляють та вирішують проблеми, що вже давно накопичились.

Підтримка сайту

Найефективнішим способом збереження вашого Drupal-проекту «цілим і неушкодженим» є його постійна підтримка. Тут вже відповідальна команда зможе повністю контролювати роботу сайту (подбати про безпеку, видалити непотрібні модулі, прослідкувати за оновленнями, виправити помилки тощо).
 
І Друдеск має таку компетентну команду, яка готова вирішувати всі несподівані проблеми на сайті. Ми готові повернути продуктивність і вашому сайту: зробити всі корисні налаштування, виявити помилки та виправити їх, провести аудит сайту та зайнятись його постійною підтримкою. Почніть працювати з нами вже сьогодні!