Урядові сайти на Drupal: 10 гарних прикладів — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Уряди довіряють Друпалу: 10 чудових прикладів сайтів

Уряди країн по всьому світу поставили Друпалу печатку «Схвалено!». І хоча вона невидима, але абсолютно дійсна — адже це «печатка» їхньої довіри до Друпала та його переваг

Drupal обрали для своїх сайтів тисячі урядових організацій у понад 150 країнах. Це — уряди, консульства, монархії, міністерства, дослідницькі центри і багато інших установ. Давайте розглянемо декілька чудових прикладів, але спочатку коротенько вияснимо, за що ж вони довіряють Друпалу. 

Чому Drupal — чудовий вибір для урядових сайтів

Ось як мінімум декілька переваг Друпала, які ідеально вписуються в потреби урядових сайтів (і цей список можна було б продовжувати далі):

  • Дистрибуції. Є можливість з легкістю створювати сайти з готових збірок Друпала (дистрибуцій). Деякі з них спеціально створені для урядових сайтів.
  • Безпека. Урядовим сайтам потрібен особливий захист, і вони знають, що можуть довіряти безпеці Друпала завдяки його постійним оновленням та іншим «секретам».
  • Масштабованість. Drupal-сайти здатні рости разом з потребами організацій.
  • Мультисайтинг. Завдяки Drupal-мультисайтингу, можна створювати сайти для безлічі департаментів. Немає потреби будувати їх з нуля та адмініструвати індивідуально.
  • Веб-доступність. В Drupal, особливо Drupal 8, дотримання стандартів веб-доступності дозволяє людям з обмеженими можливостями вільно користуватися сайтом.
  • Потужність. Навіть в моменти великих «скачків» трафіку (наприклад, під час певних подій), Drupal тримається міцно, мов скеля.
  • Інтеграція. Можливості Друпала щодо інтеграції зі сторонніми системами дозволяє йому співпрацювати з безліччю систем та додатків, що часто буває потрібно урядовим сайтам. 
  • Ролі. Гнучка система ролей та дозволів дає можливість потрібним користувачам або групам користувачів керувати контентом на сайті.

10 прикладів гарних урядових сайтів, побудованих на Drupal

Тепер подивимося, хто ж насолоджується всіма вищеперечисленими та багатьма іншими перевагами Друпала.

Білий Дім США

Наче козирна карта в рукаві, той факт, що Білий дім обрав Drupal, завжди виступає вбивчим аргументом на користь останнього. Адже якщо Білий Дім довіряє Друпалу, то він точно безпечний і надійний. На сайті ви знайдете брифінг-кімнату з найсвіжішими новинами, детальну інформацію про адміністрацію, цікаві факти з історії тощо. Сайт також запрошує користувачів приєднатися до події, поділитися своєю думкою, підтримати ініціативу, відгукнутись на вакансію і т.д. 

Білий Дім США

Королева Ранія

Drupal, «король» з-поміж CMS-ок, став чудовим вибором для сайту королеви Йорданії — Ранії Аль Абдулла. «Ми не повинні судити людей крізь призму власних стереотипів», — так звучить цитата Ранії на головній сторінці, і з цим неможливо не погодитись. Сайт висвітлює інформацію про її чудові благодійні ініціативи, містить медіа-центр, а також стрічки фотографій з Instagram, Facebook, Twitter, Youtube і Flickr. 

Королева Ранія

Уряд Франції

Сайт інформує громадян про діяльність уряду Франції. А в цьому йому допомагають карусель новин, зручні іконки за напрямками діяльності, статті з інфографікою, відео та багато інших засобів. Спеціальна кнопка запрошує людей знайти та поділитися цікавим контентом. 

Уряд Франції

Муніципалітет Афін

У англійців є приказка «Для мене тут усе грецькою». Її вживають, коли не можуть щось зрозуміти. Але це не про офіційний сайт міста Афіни — на ньому є і англійська версія. Сайт повезе вас у захопливу подорож Афінами за допомогою фотографій, розповідей, відео та анімаційних ефектів. Крім того, він розповість про адміністративні структури міста, важливі ініціативи та найближчі події.

Муніципалітет Афін

Британська Рада

Drupal-сайт для Британської Ради дозволить вам обрати вашу країну з великого спадного меню і перенесе вас на відповідну версію сайту. Ви можете зареєструватися на екзамен з англійської мови, знайти можливості для навчання та роботи, дізнатись новини та багато іншої корисної інформації. 

Британська Рада

Сенат Нью-Йорка

Сайт запрошує всіх знайти потрібного сенатора за допомогою спеціальної форми, в яку є можливість зайти через Facebook. Сенатори сортуються за комітетами і за партіями. Зручний календар подій з фільтрами дозволяє вам знаходити події. Покрокова інструкція демострує, як проект закону стає законом. Ну і, звісно, сайт пропонує корисну інформацію у вигляді новин, прес-релізів та відео. 

Сенат Нью-Йорка

Уряд Австралії

З першого погляду ви помітите лаконічний дизайн цього сайту. Він чудово служить місії сайту — інформувати громадян про діяльність уряду з сортуванням за різними галузями. Кабінет “myGov” дає зареєстрованим користувачам доступ до онлайн-сервісів. Внизу сторінки є привабливий слайдер, що розповідає про урядові кампанії. 

Уряд Австралії

Прем’єр-міністр Бельгії

Сайт прем’єр-міністра Бельгії Шарля Мішеля запропонує вам обрати з чотирьох доступних мов: нідерландської, французької, німецької та англійської. Дізнайтеся важливу інформацію з новин, прес-релізів, фото, біографії прем’єр-міністра, стрічки Twitter і т.д.

Прем’єр-міністр Бельгії

Мерія Лондона

Цей сайт презентує діяльність мерії Лондона за різноманітними напрямками (охорона здоров’я, транспорт, освіта і так далі). Жителі можуть також використовувати інтерактивну карту і клікати на свій район, обирати його зі спадного меню або шукати за поштовим індексом. Сайт також запрошує користувачів перераховувати кошти на благодійність, відвідувати заходи, ставати волонтерами і т.д. 

Мерія Лондона

Уряд Нової Зеландії

Офіційний сайт уряду Нової Зеландії пропонує громадянам шукати міністрів за допомогою спадних меню. Одне здійснює пошук за прізвищем, інше — за видом діяльності. Крім того, можна скористатися пошуковим рядком. Свіжі новини та стенограми сесій допомагають завжди бути в курсі.

Уряд Нової Зеландії

Шкода, що не можна згадати всі інші прекрасні урядові сайти, побудовані на Drupal. Все-таки розмір статті обмежений. А от можливості Drupal-сайтів — ні! Якщо бажаєте, наші розробники створять для вас чудовий сайт в цій або будь-якій іншій галузі, а також збагатять ваш поточний сайт новим цікавим функціоналом. Чекаємо на вас!