Як Drupal може заощадити ваші гроші — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як open source, такий як Drupal, може заощадити ваші кошти

Вибір платформи для створення веб-ресурсу є важливим кроком. Це рішення вплине на ваш бізнес, вашу майбутню здатність що-небудь міняти і, звичайно ж, на бюджет. Якщо ви дбаєте про те, щоб зберегти свої гроші, то CMF з відкритим вихідним кодом буде відмінним варіантом. Drupal добре підходить для малого бізнесу, і для великих веб-порталів різної спрямованості, наприклад, Drupal відмінно служить як платформа для електронної комерції. Ми вже описували переваги та недоліки Drupal, а сьогодні зосередимося на тих його привілеях, отриманих завдяки відкритому вихідному коду, на відміну від його комерційних конкурентів.

Переваги open source на прикладі Drupal:

Ніякого ліцензійного збору

Використання пропрієтарного програмного забезпечення передбачає плату за ліцензію. Це може бути разова плата або щорічна підписка. Може навіть стягуватися плата за місце, яка залежить від кількості осіб, що мають доступ до програмного забезпечення. Це означає, що якщо в майбутньому вам потрібно буде розширити свою команду, це призведе до додаткових витрат.

Ліцензія з відкритим вихідним кодом, навпаки, дозволяє безкоштовно переглядати, модифікувати і поширювати вихідний код. Якщо ви вирішили створити свій сайт на Drupal, ви зможете отримати безкоштовний доступ до його модулів, які схожі на блоки Lego. Ви просто вибираєте необхідні, звантажуєте їх і встановлюєте. Модулі Drupal надають вам свободу для створення будь-якого функціоналу, якого забажаєте. Таким чином, ваша компанія може витратити значно менше коштів чи взагалі нічого в разі рішення з відкритим вихідним кодом.

Сила всесвітньої спільноти

«Приходьте за кодом, залишайтеся заради спільноти» — гасло Drupal. Drupal спільнота об'єднує весь світ для відкритої бесіди. Її учасники можуть спілкуватися один з одним через різні онлайн-чати, форуми та соціальні мережі, а також зустрічатися особисто на різних заходах, таких як друпалкони, друпалкемпи тощо. Завдяки спільноті, існує багато простору для обміну досвідом та плідної співпраці, що не може не відобразитися позитивно на якості самого програмного забезпечення управління контентом з відкритим вихідним кодом.

Регулярні покращення

Звичайно, об'єднуючи разом багатотисячний практичний досвід у веб-розробці членів спільноти, неважко проаналізувати і з'ясувати, що саме слід оптимізувати. Тому, насолоджуйтеся внеском друпалістів у вигляді нових версій старих модулів та нових модулів і нових тем. Вони також вміють тримати руку на пульсі часу. Наприклад, Drupal 8 має безліч мобільних покращень з огляду на зростання популярності мобільних пристроїв. Так що ви можете покластися не лише на постійне підвищення функціональності, а й на враховування сучасних тенденцій.

Все, що вам потрібно робити, — це періодично перевіряти, чи потребує ваш веб-сайт оновлення ядра і модулів Drupal. Всі нові випущені функції безкоштовні для завантаження і установки, так що оновлення Drupal до останньої версії — це взагалі не проблема.

Легкість виправлення помилок

Якщо ви придбаєте пропрієтарне програмне забезпечення, то отримаєте лише обмежені права користування ним, тобто якщо на сайті виникнуть помилки, вам прийдеться чекати підтримки з боку вашого постачальника, в якого є доступ до коду. На відміну від пропрієтарного, в open source ПЗ, яким є Drupal, фактичний вихідний код не є прихованим. Тому ви або будь-який кваліфікований розробник може легко відкрити так званий «чорний ящик», побачити, що всередині, переглянути код і виправити помилку. В open source помилки зазвичай передаються в онлайн-систему відстеження багів, загальнодоступну для всіх юзерів.

Не залежно, чи ви звертаєтеся до свого співробітника, чи наймаєте будь-яких сторонніх фахівців з Drupal (наприклад, Drudesk) для вирішення проблем на сайті або для його оптимізації, ви отримуєте більше свободи і контролю в разі обслуговування проекту саме з відкритим вихідним кодом, ніж пропрієтарного.

Висновок

Люди звикли цінувати речі, за які платять, і недооцінювати те, що можна отримати безкоштовно. Візьміть до уваги всі переваги програмних забезпечень з відкритим вихідним кодом, таких як Drupal, і зробіть правильний вибір при створенні веб-сайту. Також пам'ятайте, що ніколи не пізно перейти на Drupal, якщо ваш сайт вже побудований на будь-якому іншому корпоративному рішенні. Наша команда завжди готова допомогти вам насолоджуватися усіма перевагами Drupal.