Чому важливо мати блог на вашому сайті — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Навіщо потрібен блог на сайті

“Вести блог — не означає публікувати якомога більше інформації. Суть в тому, щоб робити це мудро.”

— Джон Мороу, виконавчий директор компанії Smart Blogger.

Якщо ви власник бізнесу, ви напевно вже задавали собі питання на кшталт: “Чи справді мені потрібен блог на сайті?” Більшість підприємців погодяться, що якісний контент — необхідний для онлайн успіху. Однак, інші не усвідомлюють наскільки цей аспект важливий, і не вкладають в цю сферу ні грошей, ні часу. Незалежно, чи ви власник малого бізнесу, чи міжнародної компанії, блогінг — це невід’ємна частина вашої онлайн стратегії контент маркетингу.

У цій статті ми розповімо наскільки важливо мати блог на сайті. Отож, давайте поглянемо на переваги блогінгу.

Навіщо потрібен блог на вашому сайті

Блог підвищує рейтинг сайту у пошукових системах

Блогінг ефективно підвищує трафік веб-сайту і його рейтинг, оскільки пошукові системи високо оцінюють новий контент. Постійно публікуючи новий контент, ви зможете включати туди важливі ключові слова і збільшити видимість сайту у пошукових системах. Таким чином, ви даєте шанс проіндексувати ваш новий контент пошуковику Google. Це є крок назустріч «органічному рейтингу» (отримання високих позицій без реклами). Пам’ятайте, ваші блоги повинні бути унікальними, захоплюючими і корисними для читача. В першу чергу звертайте увагу на читача, тільки потім оптимізуйте текст для пошукових систем. Постійно оновлюйте ваш блог і робіть його відповідним до вашої аудиторії.

Щоб зробити ваш контент популярним, залучіть соціальні мережі. Ви можете створити цікавий контент, який змусить користувачів задуматись, але хто його читатиме? Поділившись потом у Facebook або Twitter, ви збільшите аудиторію читачів і трафік сайту. Ви також можете розмістити кнопки соціальних мереж на сайті, біля кожного блогу, і читачі зможуть поділитися ним у соціальних сітках. Таким чином, люди з різних соціальних кругів зацікавляться вашим бізнесом.

Блогінг перетворює відвідувачів на потенційних клієнтів

За допомогою блогінгу, ви демонструєте знання зі сфери, до якої належить ваш блог. Якщо ви хочете, щоб ваші користувачі замовили ваш сервіс або продукцію, ви можете описати їх у вашому блозі. Після того, як ви вже зацікавили користувачів, вам потрібно постійно підсилювати контакт між ними і вашою компанією. Блог — це саме той спосіб, за допомогою якого можна підтримувати зв’язок з відвідувачами і клієнтами, і з його допомогою, можна зацікавити користувачів і вони завітають на ваш сайт знову. Ви також можете задавати питання читачам в кінці блогу, у якості ініціативи для розмови, або дати можливість коментувати блог, і давати відповіді на питання. Це допоможе створити міцні і тривалі стосунки з клієнтами, і ви будете знати, що саме їм потрібно, і що вони шукають.

Який контент вважають якісним

Гарний контент — це основа SEO. Тексти повинні бути добре написані, цікаві для користувачів і демонструвати вашу компетенцію у потрібній сфері. Старайтесь писати легкі для читання блоги, які хочеться читати далі. Сьогодні, Інтернет наповнений інформацією на будь-який смак, тому важко «винайти велосипед» і створити унікальний і легкий для запам’ятовування контент. Проте, це один з найважливіших аспектів успішного блогінгу. Блог відкриває різні сторони вашого бізнесу, показує корпоративні стандарти і презентує вашу компанію загалом.

Підсумки

Дозвольте вашим клієнтам почути голос компанії. Розкажіть про нові продукти і сервіси, і поділіться вашим контентом за межами веб-сайту. Ваш бренд засяє і покаже усі ваші позитивні сторони. Крім того, ви побудуєте довіру, підвищите ваш рейтинг у пошукових системах, збільшите трафік і покращите відносини з клієнтами. Якщо ви бажаєте покращити оптимізацію вашого сайту, зв’яжіться з нашою командою Drudesk!