Навіщо потрібна інформаційна підтримка сайтів — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Навіщо потрібна інформаційна підтримка сайтів

Багато власників інтернет-ресурсів, відмовившись від послуг з підтримки, потім щиро дивуються тому, що відвідувачів стає все менше, а позиції сайту невблаганно «просідають». Щоб Ваш ресурс відповідав на запити користувачів актуальною, потрібною їм інформацією, йому необхідна постійна інформаційна підтримка.

Інформаційна підтримка  це комплекс робіт, спрямованих на регулярне оновлення контенту сайту для його відповідності інтересам користувачів.

Пошукові системи віддають перевагу сайтам з регулярно оновлюваним контентом. «Живі» інтернет ресурси сприймаються пошукачами як корисні і займають гарні позиції в пошуковій видачі.

Часто керівники компаній, отримавши від розробників довгоочікуваний сайт, надалі згадують про його існування лише тоді, коли щось починає йти не так. Рідкісні замовлення і відсутність прибутку  тривожні дзвінки, що вимагають негайних дій. Непривабливий каталог продукції, минулорічні новини, застарілі контактні дані можуть стати причиною марності сайту.

Відвідуваність і прибутковість сайту безпосередньо залежать від актуальності представленої на ньому інформації.

Щоб виправити ситуацію своїми силами потрібно вивчити систему управління контентом (CMS), скласти привабливі тексти, вникнути в деякі нюанси гіпертекстової розмітки (HTML) та ін. Краще відразу доручити інформаційну підтримку сайту професіоналам  це заощадить і час, і гроші.

Інформаційна підтримка сайтів від Drudesk.

Попередньо обговоривши з замовником план підтримки та вартість послуг, ми приступаємо до роботи.

У послуги з інформаційної підтримки сайтів фахівцями Drudesk входять:

  • Оновлення інформації на сайті. Наші фахівці додадуть нові тексти для сайту, новини, статті, створять нові розділи, оновлять фотографії.
  • Оновлення корпоративного блогу, модерація коментарів.
  • Оновлення каталогу товарів з підготовкою необхідних текстів та обробкою наданих клієнтом фотографій.
  • Підготовка банерів для сайтів потрібних розмірів.
  • Нанесення водяних знаків на фотографії.
  • Інші роботи з узгодження.

Ваші вигоди:

  • економія часу і грошей  немає необхідності наймати співробітника для оновлення сайту;
  • поліпшення роботи веб ресурсу, його зовнішнього вигляду і змісту;
  • ви позбудетеся від проблем з оновленням і супроводом сайту.

Вартість інформаційної підтримки сайтів.

Вартість послуг з інформаційної підтримки визначається складністю робіт. Для простих сайтів без форумів, каталогів, систем розсилки ціна підтримки буде незначною. Для власників сайту, що містить новинні стрічки, великі каталоги продукції, прайс-листи, які необхідно регулярно оновлювати, послуги з підтримки обійдуться трохи дорожче.

Хочете, щоб Ваш сайт був цікавий відвідувачам завжди актуальною і корисною інформацією? Замовте інформаційну підтримку на сервісі Drudesk, заповнивши заявку або зателефонувавши за телефоном +3 8 050 640 98 44.