Найкращі веб-тренди 2016 року для вашого успіху — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Найкращі веб-тренди 2016 року для вашого успіху

Індустрія веб-дизайну динамічна: деякі тренди стають все популярнішими, а інші — повільно зникають. Веб-сайти створюють перше враження, і успішні підприємці хочуть щоб воно було найкращим. Веб-ресурс повинен відображати усе, що повинні знати і пам’ятати потенційні клієнти про ваш бізнес.

Drudesk завжди у пошуках нових трендів і стилів у веб дизайні, оскільки частиною нашої місії є покращення веб-проектів. Тому ми вирішили поділитися нашими поглядами стосовно очікувань на 2016 рік, щоб ви могли все обдумати і покращити вашу веб-сторінку.

Респонсивний дизайн та мінімалізм

Отож, які фактори можуть покращити веб-сайт? Щоб створити надзвичайну сторінку, дизайнерам потрібно добре подумати, як привернути увагу клієнтів, підштовхнути їх виконати потрібну дію, і при цьому, витрати користувачів повинні бути вигідними для них. Хоча респонсивний дизайн та мінімалізм вже не новинка серед власників веб-сайтів, у 2016 — це необхідність. Неважливо яким пристроєм користується клієнт, він повинен легко переглядати і використовувати ваш ресурс.

Інтерактивний сторітелінг

Швидше за все у 2016 інтерактивний сторітелінг поширюватиметься. Мета цього веб тренду “розповісти” історію, використовуючи зображення і текст. За допомогою цього можна показати переваги продукту, сервісу, та будь-чого іншого, що ви б хотіли запропонувати клієнтам. Тут можна використовувати автоматичні відео, або презентації, щоб користувачі могли самостійно рухатись по сторінці, натискаючи на елементи, або прокручуючи сайт. Для цього дизайнер повинен мати високий рівень графічних здібностей і знати, яким чином донести основне повідомлення сайту.

Великі фонові зображення

Яскраві та вміло оформлені фонові зображення у форматі HD — один з найшвидших шляхів загіпнотизувати клієнта, і захопити усю його увагу. Скоріше за все ви вже зустрічали такий тип дизайну: велике зображення за яким слідує інформація подана у секціях зиг-загом, або картковим дизайном.

Фонові повноекранні відео

Високі технології браузера і швидкість Інтернету дали поштовх появі фонових відео. Вони роблять сайт більш видимим, втримують увагу користувача, і набирають все більшої популярності. Можна сказати, що повноекранні відео дуже швидко наповнили світ веб-дизайну.

Неординарний контент

Часто ми думаємо що на вигляд веб-сторінки клієнти звертають найбільше уваги. Проте, це не цілком так. Загалом, коли люди заходять на ваш веб-ресурс вони очікують, що знайдуть там корисну інформацію різного формату: текст, відео і зображення. Саме такі сайти матимуть набагато більший успіх, порівняно з тими, які не придають контенту особливого значення. Традиційних новин, або простої маркетингової кампанії недостатньо щоб втримати користувачів у 2016.

Нестандартна навігація

Ще однин тренд у веб-дизайні, чия популярність стрімко зростає — унікальна навігація. Нещодавно, все більше і більше веб-сайтів почали експерементувати з навігаційним меню, і знайшли нові, неординарні шляхи як направити користувачів до бажаної інформації. Наприклад, невидимі кнопки (прозорі кнопки, що зливаються з фоном, для привабливішого вигляду), які легко зменшують візуальне напруження, і додають відчуття елегантності та структури до загального дизайну, швидко стали популярними. Так як це тренд у UI, невидимі кнопки мають багато переваг, одна з яких це естетична привабливість, яка подобається клієнтам.

Подальші дії

У кінцевому результаті, ви можете використовувати найкращу модель бізнесу і пропонувати чудові послуги, але з веб-ресурсом, який погано функціонує, ви втратите багато клієнтів, просто через погане враження. Як що до того, щоб спробувати дещо нове і модне? Drudesk продовжує грати з веб-дизайном, експерементувати, і виконувати усі необхідні умови, аби сайт добре працював і гарно виглядав. Давайте тримати руку на пульсі веб трендів разом!