Корисні модулі для інтернет-комерції в Drupal 8 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Добірка чудових модулів для онлайн-комерції в Drupal 8

Уявіть ідеальний магазин, наповнений енергійними працівниками. Вони трудяться 24 години на добу і 7 днів на тиждень — доставляють пакунки, сортують товари, приймають платежі і роблять усе інше для бездоганної роботи магазину. Їхні результати чудові, а от самі вони — майже невидимі помічники. Давайте знайомитись — модулі Drupal для інтернет-магазинів! Оскільки настав час «вісімки», то сьогодні ми зупинимо нашу увагу саме на модулях для Drupal 8.

Чудові модулі Drupal 8 для інтернет-комерції

Drupal Commerce

Якщо йдеться про «персонал» магазину, то Drupal Commerce — повноцінна команда! 20 вересня всіх порадував стабільний 2.0 реліз Drupal Commerce — масштабного модуля для побудови інтернет-магазинів на Drupal 8. Його новий спокусливий функціонал включає в себе зручні користувацькі інтерфейси, інтеграцію сторонніх систем, різні типи замовлень та процеси оплати, мультимагазини і багато іншого.

Ubercart

Ще один модуль, який дарує нам можливості повноцінної платформою для онлайн-комерції, — це Ubercart, від якого колись з’явився і сам Drupal Commerce. Він завжди цінувався за такі переваги, як легкість у створенні та обробці замовлень, каталоги з гнучкими можливостями налаштування, зручні звіти і багато іншого. На цей момент версія Ubercart для Drupal 8 поки що в стадії альфа, тож давайте з нетерпінням очікувати стабільного релізу.

Commerce Authorize.Net

Ми щойно згадали можливості з інтеграції сторонніх систем в Drupal Commerce, тож до вашої уваги модуль для інтеграції популярної платіжної системи — Authorize.Net. Модуль Commerce Authorize.Net забезпечує оплату кредитними картами і підтримує функціонал “Card on File”, використовуючи можливості AIM та CIM API.

Commerce SmartPay

Платіжна система Barclaycard SmartPay HPP також буде легко працювати з Drupal Commerce завдяки відповідному модулю в Drupal 8 Commerce SmartPay. Він дозволить приймати оплати кредитними і дебетовими картками «поза сайтом» (offsite).

Commerce Vantiv

Модуль Commerce Vantiv інтегрує Vantiv — американську систему обробки платежів. Прямі платежі, електронні чеки, надійна 3D-аутентифікація, моніторинг підозрілих операцій — це лише деякі з його корисних можливостей.

Список модулів з інтеграції платіжних систем для Commerce можна продовжувати — в ньому є Amazon Pay, Square Connect, Paytrail, Payeezy, Paytrail, Worldline і не тільки.

CCAvenue Payment Gateway for Ubercart

Що стосується платіжних систем для Ubercart, ось один із корисних модулів. CCAvenue Payment Gateway for Ubercart дозволить вашим користувачам здійснювати платежі через відому систему CCAvenue.

Olark Chat

Спілкуйтесь з користувачами та швидко реагуйте на їхні запити! У цьому допоможе програмне забезпечення для чату. Хороший приклад — Olark Chat. Він може прийти на ваш сайт завдяки спеціальному Drupal-модулю, який дозволить зробити гнучкі налаштування.

Commerce Product MinMax

А ось модуль з онлайн-комерції ексклюзивно для Drupal 8, який щойно з’явився. Commerce Product MinMax пропонує поле для встановлення мінімальної та максимальної кількості товарів у Drupal Commerce.

Xero API

Коли йдеться про онлайн-комерцію, справжнім скарбом може стати «розумне» бухгалтерське програмне забезпечення. Модуль Xero API пропонує інтеграцію Xero для створення інвойсів та платежів, а також отримання актуальних фінансових даних. Для легкої інтеграції він використовує бібліотеку Xeroclient.

IP-based Determination of a Visitor's Country

Щоб забезпечити користувачу кращу юзабіліті, вам варто знати, з якої він країни. Є модуль, який визначає це за IP-адресою та зберігає дані у вигляді коду країни.

Висновок

Це лише декілька прикладів чудових модулів Drupal 8 для онлайн-комерції. Ще більше цікавих речей ми розповідаємо на нашій Facebook-сторінці.

А тепер — як щодо енергійної «команди» модулів для вашого інтернет-магазину? Експерти Drudesk допоможуть підібрати і встановити їх, при потребі розробити кастомні модулі або ж побудувати новий чудовий інтернет-магазин на Drupal 8!