Модуль Media Entity в Drupal 8 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Модуль Media Entity

Ми продовжуємо серію статей про модулі восьмого Друпалу (до цього ми розглядали модулі Permissions By Term, Honeypot і Responsive and off-canvas menu), цього разу: Media Entity. 

Чи буде сайт цікавим для користувача, якщо в його контенті не буде жодного зображення, відео, твіту і т.д.? Навряд чи.

Ми всі погоджуємося, що додавання різного медіа матеріалу — це досить важлива функція, яка була трішки проблемною у Drupal 7. Але з виходом модуля Media Entity для Drupal 8 це лишилось в минулому! Не те щоб раніше не можна було завантажити картинки чи відео, твіти чи пости Instagram, але зараз це стало в 10 разів легшою задачею. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися що саме робить модуль Media Entity вартим уваги!

Що таке Media Entity?

Загалом, модуль Media Entity забезпечує своєрідне сховище для різних медіа матеріалів. Він може під’єднуватись до багатьох ресурсів, таких як відео YouTub, твіти, зображення з Instagram’у, а також внутрішні файли сайту. 

Особливості Media Entity:

  • Багаторазові медіа файли. Можна було б сказати, що це одна із найкращих рис цього модуля. Скажіть “до побачення” необхідності завантажувати одну й ту ж картинку 100 разів, щоб використати її в різних постах. Тепер є змога додати її лише раз і потім застосовувати будь-де.
  • Полегшене обслуговування. Так як медіа в Друпал 8 тепер функціонує як система базована на “компонентах”, змінювати їх, не чіпаючи існуючі дані, стало набагато простіше. У сьомій ж версії, після призначення типу мультимедіа, щось змінити вже буває досить складно.
  • Збір метаданих. Ще однією кльовою особливістю є те, що модуль Media Entity знає як оперувати різними типами медіа і, тому, в змозі збирати метадані. Під цим ми маємо на увазі різні теги, підписи, зменшені картинки-прев’ю, кількість ретвітів та лайків, — тобто все, що напряму стосується того файлу, який додається. 

Базовий модуль. Модуль Media Entity поєднує декілька рішень з сьомої версії (Scald, Mediabox, Asset і Field entity), будучи базою для медіа екосистеми D8.

Додаткові модулі для Media Entity

Однією із головних особливостей цього модуля є те, що він — це такий собі фундамент для різних плагінів, це база для інших модулів, які розширюють його функціонал і забезпечують підтримку для різних типів медіа файлів. Такими додатковими модулями є:

  1. Media entity Image
  2. Media entity Slideshow
  3. Media entity Audio
  4. Media entity Video
  5. Media entity Instagram
  6. Media entity Twitter
  7. Media Entity Documents

Із назв відразу видно який модуль і за що відповідає :)

Корисно? Ще й як!

За допомогою модуля Media Entity для Drupal 8 ви будете в змозі завантажувати всі типи медіа файлів, використовуючи для цього простий і зручний інтерфейс. Навіть більше — ви можете використовувати повторно все те, що вже додано до сховища Media Entity. Зробіть ваш сайт набагато привабливішим для користувачів — діліться найцікавішими твітами, найгарнішими фото в Instagram і найкориснішими документами з модулем Media Entity для Drupal 8. І якщо у вас виникнуть проблеми — дайте нам знати і ми обов’язково вам допоможемо.