Модуль Coffee в Drupal 8 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Пригостіть свій сайт Coffee для оптимізації роботи на ньому

Зараз Drupal 8 переносить все більше модулів з Drupal 7 (Honeypot, Responsive and off-canvas menu, Paragraphs та інші) та готує найновіший реліз. Цього разу ми представляємо Вашій увазі модуль Coffee.

Як допомагає модуль Coffee?

Він сприяє здійсненню навігації у Друпалі, використовуючи клавіатуру. Пошукове вікно з’являється після натискання Alt+D (alt + ctrl + D у браузері Windows Internet Explorer, alt + shift + D в Opera, як альтернатива alt + К). Починайте друкувати початок свого запиту і модуль шукатиме необхідний результат уже з перших введених символів, а потім представить вам список результатів. Виберіть потрібний стрілкою і натисніть enter. Використовуйте команду :add для переходу одразу на сторінку створення конкретного контенту. Модуль Coffee включатиме усе, куди ви хочете дістатися в межах вашого сайту. Як відмітив Майкл Мол, «Це дозволяє вам знаходити конфігуративні сторінки та швидко відвідувати їх, не використовуючи мишку чи трекпад.»

Ми знаємо усі URL-адреси на регулярній основі. Отож, для створення посту в блозі, наприклад, ми не робимо усіх кроків: Content > Add Content > Blog, ми переходимо безпосередньо до http://sitename.com/node/add/blog, звісно. Зараз із Coffee на Drupal 8 і декількома натисненнями клавіш ви можете потрапити будь-куди на вашому ресурсі. Більш, ніж 13000 веб-сайтів установили цей модуль та насолоджуються перевагами гарячих клавіш.

Чому модуль Coffee є корисним для вас?

Тисніть Alt+D, друкуйте та переходьте на сторінку! «Coffee заощаджує час і нерви розробників, що працюють на багатьох версіях та сайтах так само, як і контент та інші команди, які працюють щодня на бекенді сайту. Скориставшись Coffee один раз, ви дійсно шкодуватимете, якщо не встановите його собі», — запевняє Майкл.

Як Drupal 8 удосконалив цей модуль?

Побудова модулей у Drupal 8 змінилася кардинально. Стосовно Coffee, було додане меню «перейти до», на яке ви можете клікнути для його активації.

Які перспективи для Coffee?

Gábor Hojtsy запропонував переглянути ядро та дизайн, замінити назву цього модуля на ту, яка б відповідала ядру та змінити поточну іконку на більш характерну. Отже, можливо, ви станете свідками оновлення на Drupal 8.3!

Кажуть, хороші ідеї починаються з мозкового штурму, а грандіозні ідеї починаються з кави. Так само, як і гаряча темна рідина, модуль Coffee змусить ваш сайт працювати швидше та ефективніше. То ж, не зволікайте з його встановленням! Наша компанія охоче допоможе вам у цьому!