Модуль Brightcove Video Connect у Drupal 8 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Модуль Brightcove Video Connect в Drupal 8

Як ви знаєте, веб-ресурс, який містить лише текстовий контент, виглядає посередньо, нецікаво, і вимагає від відвідувачів більше часу на сприйняття і освоєння його інформації. Завдяки використанню відео ви підвищите привабливість вашого сайту, а, отже, і середню тривалість перебування користувачів на ньому. Тому, ми раніше пропонували вам поради щодо відео контент маркетингу та рекомендації щодо вибору формату відео. Тепер ми представляємо модуль у Drupal 8 під назвою Brightcove Video Connect, щоб допомогти вам керувати відео-контентом на вашому сайті.

Як модуль Brightcove Video Connect може вам допомогти?

Багато власників мультимедійних сайтів в усьому світі обрали Drupal, тому що він зручний для управління різними типами контенту. Drupal 8 готовий задовольняти зростаючі потреби складних медіа-сайтів. Компанія Brightcove, онлайн платформа для відео-хостингу, зробила свій внесок в цю CMS з відкритим вихідним кодом, створивши і підтримуючи модуль Brightcove Video Connect.

Якщо у вас є аккаунт чи кілька аккаунтів у Brightcove відео-хмарі, цей модуль дозволить працювати зі старими та новими відеороликами та плейлистами, а саме завантажувати їх, зберігати, проглядати, вивчати, вибирати, використовувати, публікувати і багато іншого. Він також дозволяє показувати відеоплеєр на сторінках вашого сайту і в модальних діалогах. Модуль Brightcove Video Connect піклується також і про метадані. Ви маєте змогу додавати назву відео, короткий опис і навіть кастомні метатеги. Ці метадані можуть пізніше відображатися на вашому сайті.

Якщо у Вас є свій сайт, побудований на Drupal і ви використовуєте відео хмари, то можливості інтеграції цього модуля дозволяють публікувати відео-контент і управляти ним значно простіше. Він особливо пригодиться, якщо є багато людей з різними обов’язками, які відповідають за створення, завантаження в хмару, редагування, затвердження і, нарешті, публікацію відео на живому веб-ресурсі. Вони можуть працювати з відео-контентом, використовуючи загальне середовище Drupal.

Як Drupal 8 змінив цей модуль?

Модуль Brightcove Video Connect був повністю переписаний для Drupal 8. Велика частина коду скорочена і спрощена, щоб не дублювати основні функціональні можливості деяких інших медіа-модулів у Drupal 8, як основних, так і контрибів, які можуть забезпечити вас усіма необхідними функціями. Велику увагу було приділено можливості підключення до Brightcove відео хмари через Views API та інтегруванню з Clarify.

Отже, спробуйте модуль Brightcove Video Connect на своєму веб-сайті, щоб більш ефективно управляти відео-контентом. Звертайтеся до нас, якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо встановлення чи використання цього модуля.