Покращення Drupal 8 для мобільних пристроїв — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Мобільні покращення в Drupal 8

Продовжуємо говорити про Drupal 8. Цього разу на порядку денному огляд покращень для мобільних пристроїв.

Якщо ви все ще сумніваєтесь чи варто переносити ваш сайт з 7 на 8 Друпал, то ми сподіваємось, що ця стаття допоможе вам вирішити.

Світ не стоїть на місці і все більше людей використовують мобільні пристрої замість комп’ютерів. Причина проста: набагато зручніше юзати смартфон чи планшет, адже його можна брати з собою будь-куди і він, до того ж, не займатиме багато місця. Тому постає проблема: що нам потрібно робити зі всіма сайтами, які не були створені для роботи на мобільних девайсах? Нам потрібно змусити їх працювати! Саме тому багато мобільних покращень було зроблено в новому Drupal 8.

Адаптучись під мобільні телефони та планшети, він, тим самим, робить величезний крок вперед. Проте, що саме робить Друпал 8 орієнтованим в першу чергу на мобільні пристрої?

Мобільні покращення в Drupal 8

Респонсивні теми

Всі вбудовані теми в Drupal 8 тепер респонсивні. Вони автоматично змінюють розмір усіх елементів (таких як меню, чи блоки) під той пристрій, який використовується. Дизайн сайту пристосовується згідно до ширини девайсу. Якщо вікно екрану надто вузьке, то горизонтальні елементи переключаться у вертикальне положення. З цим покращенням, ваш сайт буде виглядати чудово незаважаючи на те, який пристрій користувач використовує, щоб на нього зайти.

Респонсивні картинки

Ми всі погоджуємось, що зображення дуже важливі для загального враження від сайту. Якщо вони не виглядають класно на смартфоні, або на планшеті, чи сподобається сайт користувачеві? Навряд чи. Саме тому дійсно важливо впевнитись, що картинки «сидять» добре. Саме це розробники Друпалу і зробили — вони змусили їх пристосовуватись до різних розмірів екранів пристроїв. Це мобільне покращення в Drupal 8 робить можливим проглядати зображення без необхідності «зумити» їх.

Респонсивні таблиці

Також, у Drupal 8, респонсивними зробили і таблиці.

Ви можете присудити кожній колонці ранг високої, середньої чи низької важливості. Таким чином, коли екран змінює розмір, колонки з низьким рівнем важливості упускаються, залишаючи лише найнеобхіднішу інформацію.

Респонсивна панель адміністратора

Ще одна річ, яка робить Drupal 8 адаптованим під мобільні пристрої — це респонсивна «адмінка». Чи варто нам навіть наголошувати на тому, як важливо те, щоб адмін сайту міг викладати новий контент і редагувати його, використовуючи смартфон чи планшет? В Друпал 8, з його респонсивною адміністраторською панеллю інструментів, ви матемете змогу працювати на вашому мобільному пристої і бути продуктивним, незважаючи на те, де ви знаходитесь.

Читайте більше про те, навіщо вашому сайту потрібен респонсивний дизайн і чому це важливо, тут.

Висновок

Друпал це той CMF, який завжди задовольняє ваші вимоги і йде в ногу з часом. І зараз, використовуючи Drupal 8, ви можете створити такий сайт, який буде функціонувати на будь-якому існуючому девайсі. Враховуючи всі покращення, які були зазначені вище, зараз ми можемо сказати без вагань, що Drupal 8 дійсно є орієнтованим в першу чергу на мобільні пристрої і при цьому чудово під них адаптованим.