Оновлення Drupal 6 до Drupal 8 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як оновити сайт на Друпал 6 до версії 8?

Йти в ногу з часом — must-have в теперішньому прогресивному Друпал-середовищі. Оновлення до “вісімки" вже давно стало центром уваги розробників, в тому числі й різні, пов'язані з цим питання (як вибрати службу веб-підтримки, підвищити швидкодію сайту за допомогою кешування, покращити безпеку сайту і т.д.). Більш того, ми вже згадували про потенційний реліз Друпал 9. Якщо ви все ще використовуєте Drupal 6, не варто запитувати, чи переходити на новішу версію, чи ні. Питання полягає в тому, як зробити це безпечним способом. Отже, давайте з'ясуємо це крок за кроком.

“Кінець ери“ Друпал 6

“Кінець ери” D6 настав ще в лютому 2016 року, через 3 місяці після виходу Друпал 8. Це означає, що офіційна підтримка старої версії (D6) від спільноти більше не надається. На даний час служба підтримки сайтів може допомогти з будь-якими питаннями, пов’язаними з D6. Проте, остання версія легша у використанні, ніж всі попередні. В будь-якому випадку, розробники все-таки наполегливо рекомендують скласти план поступового апгрейду до Друпал 8.

Переваги Друпал 8

Звичайно, оновлення до останньої версії відкриває всі можливості для створення ефективного і стабільного існування в мережі Інтернет. Друпал 8 просто вражає своєю багатофункціональністю і простотою в обслуговуванні. Міграція може допомогти поліпшити продуктивність вашого сайту завдяки його високому рівню безпеки, прихильності пошукових систем, надійності, гнучкості і доступності. Це може зберегти ваш бізнес онлайн успішним і рухати його з неймовірною швидкістю ІТ-технологій. Серед інших D8 переваг є такі:

  • Хороше відображення на мобільних пристроях
  • Легке та швидке оновлення до новіших версій
  • Можливості мультимовності
  • Вбудовані веб-сервіси
  • Значно покращена робота з контентом
  • Автоматичне керування конфігураціями в файлах
  • Зручна темізація з Twig
  • Повна HTML5 підтримка та ін.

Фактори, які слід враховувати при переході з Drupal 6 на Drupal 8

Якщо ви прийняли рішення перейти на останню версію, варто звернути увагу на сам процес апгрейду. Оновлення сайту, яким ви оперуєте, до “вісімки” повинно бути поступовим і максимально продуманим. Тому, першим доцільним кроком на шляху до користування всіма перевагами D8 буде міграція до D7. Лише після цього ви можете мігрувати до версії 8 та випробувати його багатофункціональність і зручність на вашому сайті. І будьте впевнені, що дотримання рекомендацій розробників виправдає всі ваші очікування.

Варто зазначити, що кожен сайт є особливим і повинен обслуговуватись індивідуально. Безсумнівно, звернення за професійною допомогою для вирішення такого роду питань буде лише перевагою. Ви можете зв’язатись з нами в будь-який час і служба підтримки допоможе зробити оновлення вашого сайту та надати йому нового, “свіжого” вигляду.