Як вибрати компанію для технічної підтримки сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Служба підтримки сайту. Яку компанію обрати?

У наш час багато успішних компаній ведуть свій бізнес в інтернеті. Тому, будь-які проблеми мережі потрібно вирішувати якнайшвидше. Але що робити, якщо ваша команда займається іншими важливими питаннями? В такому випадку, служба підтримки сайтів є виграшним рішенням. Щоб вибрати справжніх професіоналів, варто звернути увагу декілька важливих критеріїв. Отож, давайте ознайомимось з ними детальніше.

7 кроків вибору кращої компанії підтримки веб-сайтів

Уявіть, що ваша компанія є великою рок-групою, кожен учасник якої виконує певні функції. Всі вони створюють загальний образ, залучають все більше шанувальників і, загалом, мають важливе значення для вашої роботи. Чудова команда підтримки сайтів — це ваші треки і топ-хіти, вона в самому центрі уваги. Її ціль — брати високі ноти, тобто, забезпечувати якісне обслуговування. Виникає питання: «Як же грати не фальшиво?» Давайте прояснимо це на простому прикладі семи основних нот.

До — Вибір служби підтримки сайтів

З розвитком технологій хороша технічна підтримка веб-ресурсів стала дуже доступною. Багато компаній пропонують послуги в режимі реального часу і можуть вирішувати проблеми, які виникають, в короткі терміни. Але перший крок, а саме вибір команди, є завжди найскладнішим. Якщо ви знайдете надійних фахівців, ви досягнете бажаної мети. Ось чому уважно перевірте службу, яку ви хочете вибрати. Приділіть деякий час на перегляд її власної інтернет-сторінки, переконайтесь в достовірності даної інформацї, наявності досвіду та проаналізуйте відгуки клієнтів. Інша корисна порада — бесіда з кількома попередніми клієнтами і, як результат, отримана відповідь на спірні питання. Пам'ятайте, пташку можна пізнати по тому, як вона співає.

Ре — Роль професіоналізму

Технічні навички, відповідні знання і досвід ІТ-спеціалістів при виборі служби техпідтримки мають вагоме значення. Без слів зрозуміло, що рівень компетентності команди,яку ви хочете вибрати, має прямий вплив на рівень розвитку вашого веб-сайту. Наприклад, якщо компанія працює з Друпал, вона повинна мати прогресивний штат професіоналів, що складаються з розробників, SEO-фахівців, дизайнерів. І цілком очевидно, що Друпал має бути їх сильною стороною.

Mi — Ефективна комунікація — половина успіху

Незалежно від того, наскільки компетентним і кваліфікованим є кандидат, хороші комунікативні навички є обов'язковою умовою для команди, яку ви прагнете вибрати. Вкрай необхідно, щоб експерти завжди були на зв’язку, швидко реагували на задачі. До того ж, їх завдання полягає в двосторонній комунікації. Ось чому вміння слухати є також важливим в роботі технічної служби. Тому, слід звернути особливу увагу на цей фактор.

Фа — Коли самовідданість є обов’язковою

Віддана команда є надзвичайно цінною. Можна сказати, що вона отримує задоволення від процесу вирішення різноманітних проблем і докладає багато зусиль для оптимізації веб-проекту. Нове завдання для наполегливого фахівця звучить як виклик, а не проблема. Професійна служба підтримки сайтів хоче бути в курсі справ якомога більше. Тут ваша місія полягає в тому, щоб пояснити загальну картину для неї. Адже, завдяки такій підтримці ваша музика може набути нового звучання. Це велика удача мати такий козир, чи не так?

Соль — Довіряйте більше один одному

Не дивно, що хороша репутація на ринку є одним з ключових чинників для успіху вашої компанії. Відтак, ви маєте намір вибрати досвідчену команду, яка буде виконувати свою роботу, створюючи дивовижні, складні, але водночас прості в обслуговуванні, веб-сторінки. Але майте на увазі, що абсолютна довіра і повага має вирішальне значення в цьому контексті. Не хвилюйтесь завчасно і намагайтесь зосередитись на кінцевому результаті, а не сумніваючись, чи виконує служба підтримки сайтів свою роботу добре чи ні. Будьте впевнені, такі фахівці також добре дисципліновані і завжди завершують роботу згідно з графіком. Просто нехай займаються тим, що вони роблять найкраще.

Ля — Нестандартне мислення

Це велика відповідальність працювати на передовій ІТ-команди, оскільки вона безпосередньо вимагає справу з великою кількістю розгублених клієнтів. Інколи перед розробниками постають питання, які потрібно вирішити нестандартним способом. Тому, вони повинні мислити творчо, щоб правильно і швидко аналізувати проблему, розглядаючи найбільш прийнятне рішення для кожного конкретного випадку. Такого роду професіонали повинні бути у вашій компанії, оскільки вони дійсно можуть грати важливу роль.

Сі — Задоволені клієнти розповідають трьом друзям, обурені — трьом тисячам

І остання, але не менш важлива нота в цій композиції. Ми хотіли б сказати, найвища — задоволений клієнт. Очевидно, що це круто мати першокласну службу підтримки сайтів — технічно кваліфіковану, добре організовану, працелюбну і т.п.. Але варто зрозуміти один важливий закон: клієнта не хвилює, скільки ви знаєте, поки він не знає, як ви піклуєтеся про нього. Тому вибрана команда повинна бути справжнім прихильником вашого бізнесу, задовільняючи всі ваші вимоги.

Беручи до уваги ці корисні поради, ви збільшуєте шанси вибрати чудову ІТ-компанію, яка буде грати свою музику добре, тобто, надавати якісні послуги. Зверніться до нас і скористайтесь перевагами нашої команди підтримки сайтів.