Створення ефективного B2B сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Ефективний B2B сайт

Ми вже дізнались, що Drupal — це один із тих фреймворків, що найбільше підходить для створення крутого і результативного бізнес-сайту. Та що ж саме робить сторінку результативною? Сьогодні ми дамо вам декілька порад щодо того, що потрібно робити, щоб створити ефективний B2B сайт.

B2B — це...

B2B — це модель типу “Бізнес для Бізнесу” (Business to Business). Використовується у випадку, коли компанія постачає продукт іншій компанії, яка надалі продає його кінцевому покупцеві. Щоб дізнатись більше про цю та інші бізнес моделі, перейдіть за посиланням.

Що робити

Контент: зробіть його доступним.

Потрібно мати на увазі, що користувачі, що заходять на ваш сайт, мають різні ступені інформованості. Деякі з них точно знають чого шукають і чому вони зайшли саме на вашу сторінку. З іншої сторони, є люди, яким потрібні відповіді та повне пояснення сфери діяльності вашої компанії, інформація про те, як саме вона працює і який продукт пропонує.

Ось невеличка порада: використовуйте Google Analytics, щоб відстежити показники вашого сайту. Найважливішими сегментами є “Вміст сайту” (“Site Content”) та “Карта поведінки” (“Behavior Flow”). Це допоможе вам зрозуміти який контент є корисним і потрібним (це можна побачити з середнього часу, проведеного на тій чи іншій сторінці, наприклад), а яку ж інформацію, натомість, краще видалити. Прийнявши до уваги ці дані, ви зможете добряче підвищити ефективність вашого сайту.

Комунікація: побудуйте довірливі відносини із користувачами.

Додавши до сайту такі рубрики як “Про нас”, “Наша мета” і “FAQ“, ви не тільки забезпечите користувачів корисною інформацією про ваш бізнес, а й перейдете на новий рівень відносин із ними. Ви можете запитати — яким чином? Все дуже просто — ви даєте клієнтам зрозуміти, що вони мають справу зі справжніми доброзичливими людьми, які готові їм допомогти і відповісти на всі запитання.

Серед того, що може значно допомогти з комунікацією між представниками вашої команди та користувачами, варто згадати також різного типу “примочки” лише-для-юзера. Наприклад, кнопка “Передзвоніть мені”. Користувач сайту може залишити номер свого телефону, вказати час і представник вашої компанії передзвонить саме тоді, коли клієнтові буде зручно.

Дизайн: респонсивність — єдине рішення.

Сьогодні дуже багато людей використовує мобільні пристрої як для роботи, так і для простого серфінгу інтернетом, а комп’ютери стають все менш популярними. В таких умовах важливим є зробити ваш сайт респонсивним та повністю пристосованим до відображення на смартфоні чи планшеті. Ось вам ще одна причина обрати Друпал для створення вашого B2B сайту — він адаптований до мобільних пристроїв і має круті модулі пов’язані з респонсивністю, які варто побачити, адже вони можуть докорінно змінити весь вигляд вашої сторінки.

Перші враження: любов з першого погляду.

Люди звикли судити все по першому враженню. Саме тому варто створити такий сайт, який відразу скаже користувачам, що ваша компанія серйозна та надійна. Розташувати перелік переваг фірми на головній сторінці сайту може стати чудовим рішенням. Це допоможе юзерам сформувати враження про ваш бізнес за перші 10 секунд перебування на сторінці. Нехай усі закохаються у вашу компанію з першого погляду!

Оновлення: постійний постинг.

Так як контент — це найважливіша частина вашого сайту, впевніться, що часто його оновлюєте. Зрозуміло, що саме у вмісті знаходяться ключові слова і багато важливої інформації, яка власне і приводить користувачів на ваш сайт. Ось чому вам варто подумати про ведення блогу, який буде постійно оновлюватись постами, які мають безпосереднє відношення до роботи вашої компанії. Це змусить юзерів повертатися за добавкою.

Підсумки

Ми хочемо, щоб ваш B2B сайт був ефективним, саме тому ми й поділилися з вами порадами, про те, що допоможе вам цього досягти.Тому майте на увазі, що комунікація з користувачами, доступний контент, хороший дизайн та загальне враження про ваш сайт — це саме ті речі, які приведуть вас до успіху.

Будуйте ваш бізнес із Drupal та Drudesk і ви не пошкодуєте :)