Чому потрібно обрати Drupal як платформу для електронної комерції — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

5 причин, чому потрібно обрати Drupal як платформу для електронної комерції

Вже було досить багато розмов про те, яка ж платформа для електронної комерції найкраща. Звичайно, коли справа торкається створення власного інтернет-магазину, до уваги потрібно взяти багато речей, і перша з них — яку платформу обрати. І поки ви шукаєте найкраще рішення, ми хочемо поділитися з вами нашими думками і назвати 5 причин, чому потрібно обрати Drupal як платформу для електронної комерції.

Причини, чому потрібно обрати Drupal як платформу для електронної комерції:

1. Поєднання комерційної платформи та потужної системи керування контентом

Контент-маркетинг — це популярна SEO-стратегія, оскільки Google очікує «прочитати» насичений контент на кожній веб-сторінці. І саме тут вам допоможе Drupal.

Drupal Commerce — багатогранна система. Користуючись нею, вам не потрібно буде завантажувати комерційну платформу і CMS окремо. Система вже інтегрована з Drupal CMS, що дозволяє вам працювати з контентом не прикладаючи великих зусиль, а також продавати онлайн, даруючи чудовий досвід користувачам. Інтернет-магазин повинен бути чимось більшим ніж просто веб-сайтом, який приймає замовлення. Постійно оновлюючи блоги і додаючи нові продукти ви зможете привабити користувачів і втримати відвідувачів в онлайн-магазині. Всі ці речі можна легко включити до вашого веб-магазину, коли він буде інтегрований з комерційною платформою Drupal.

2. Створіть власний каталог

Ви можете організовувати, тегувати, додавати або ж видаляти елементи з переліку товарів (також є можливість побудувати сайт-каталог). Якщо ви хочете представити певні елементи товару, тоді можете обрати будь-який з цікавих, наявних стилів (наприклад, таблиці, гріди, списки), і кожна одиниця товару отримає оригінальний вигляд. Постарайтесь залучити ваших відвідувачів до вашого сайту, і не турбуйтесь про велику кількість товару на сайті, адже Друпал попіклується про це, а користувачі насолоджуватимуться легким переглядом сайту!

3. Керуйте замовленнями

Міцний та легкий у використанні інтерфейс Drupal налаштований спеціально для ваших потреб. Набір інструментів дозволяє керувати одиницями товару, замовленнями і клієнтами, а ще оновлювати і переглядати вміст сайту. Також, за бажанням, ви зможете надсилати нотифікації оновлень за допомогою сайту.

4. Керуйте оптимізацією сайту разом з Drupal

Працюючи з Друпал ви зможете контролювати аналітику, SEO та конверсію сайту. Тут ви зможете писати «SEO-дружні» URL, які є набагато кращі, ніж автоматично згенеровані.

5. Обирайте будь який вид оплати і валюти

Ринок валют вимагає гнучкості і ваш сайт повинен слідувати усім вимогам підтримуючи різні методи оплати. Drupal приймає оплату через PayPal, Realex Payments, Stripe, SagePay, WorldPay та інші системи. Також клієнти матимуть можливість обрати метод оплати у вашому списку.

Бажаєте, щоб ваш сайт підтримував різні види валюти? Без проблем, якщо ви будуватиме комерційний сайт з Drupal, ваша платформа зможе працювати бівалютним способом (наприклад, трансакції можна проводити або в євро або в доларах).

У якості висновку

Створення комерційних сайтів на Drupal допоможе вам отримати все, що ви хочете бачити у втіленому професійно інтернет-магазині. Контент маркетинг, оптимізація веб-сайту, керування замовленнями, різні види оплати та можливість створення каталогу є незамінними для комерційної платформи. Почніть роботу з Drupal і ви зрозумієте, що все це не просто слова — ця першокласна платформа справді прекрасно справляється зі своєю роботою!