Drupal модулі для сайтів навчальних закладів — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

14 супер-потужних Drupal модулів для сайтів навчальних закладів

Багато престижних університетів і навчальних закладів обрали саме Drupal для свого проекту. Чи не хотіли б і ви приєднатись до них?

Drupal, одна з найгнучкіших онлайн платформ — чудовий вибір для різних сайтів університетів. Ця система управління контентом була створена для того щоб спростити роботу розробникам, а також і звичайним користувачам, під час створення веб-сайту або контенту.

Drupal не лише має відкритий код, а й багато якісних модулів. Drupal-модулі покращують функціональність веб-сайту і роблять його більш гнучким. Вони містять усі необхідні функції, для створення практичного і ефективного веб-сайту.

Ідеальні Drupal модулі для веб-сайтів університетів

 1. Views. Views дозволяє по-різному організувати і показати ваш контент. Наприклад, якщо ви створюватимете список завдань, або даватимете доступ для роботи адміністраторам сайту — цей модуль стане вам у пригоді.
 2. WYSIWYG. Редактор «What You See Is What You Get» («що бачу те й отримую») був розроблений для полегшення роботи контент-редакторів. Якщо використовувати цей модуль для роботи з Drupal, адміністратори звертатимуть більше уваги на створення блог-постів або оновлення новин ніж на технічну частину.
 3. Views Slideshow. Модуль Views Slideshow створює слайдшоу з будь-якого контенту (не лише зображення у View). Користувач може розмістити у слайдшоу численні зображення та інши об’єкти.
 4. Display Suite. Керуйте контентом завдяки інтерфейсу «drag and drop». Оновлена версія модуля Display Suite дозволяє використовувати Twig для розташування елементів, а сторінки search API — як альтернативу для фунціоналу пошуку. Усі шаблони є налаштовані, і безумовно підійдуть вашій платформі, а контент вашого сайту завжди виглядатиме коректно.
 5. Calendar. Цей модуль надзвичайно корисний для сайтів шкіл та університетів, оскільки забезпечує користувачів не просто зображенням календаря, місяців, днів чи тижнів. Користуючись даним модулем, можна створити зручний ресурс, для організації різноманітних подій і свят.
 6. Insert. Цей модуль полегшує роботу з редактором WYSIWYG, і спрощує вставку зображень. Він додає кнопку JavaScript до віджетів FileField і ImageField. Якщо ви власник сайту університету, тоді цей модуль просто необхідний для вас.
 7. Simplenews. Simplenews був спеціально розроблений для публікації і розсилки листів підписникам. Це дає можливість викладачам підтримувати зв’язок зі студентами і робити студентське життя активнішим.
 8. Features. Цей модуль створює «пакети» налаштувань, якими можна поділитись на різних веб-сайтах. Features покращує роботу коли, наприклад, розробник хоче перенести контент, вигляд або налаштування з одного сайту на другий.
 9. Panels. Модуль Panels дозволяє адміністраторам сайту правильно розташувати елементи, для багаторазового користування. По своїй суті, це контент-менеджер, що дозволяє візуально створювати дизайн розміщення елементів і контенту сайту.
 10. Media. Модуль Media — це обширний фреймворк для керування файлами і мультимедіа. Цей модуль потрібний у роботі з платформами для вищих навчальних закладів, адже саме він дає можливість зберігати на ресурсі великий обсяг мультимедійних засобів для навчання.
 11. Quiz. Цей модуль надає інстументи для авторизації та керування вікторинами через Drupal. Наприклад, ви можете використовувати цей модуль для створення багатьох тестів для студентів. Усі бали зберігатимуться у базі даних.
 12. Five Star. Модуль Five Star дозволяє користувачам створювати рейтинг контенту. Ви можете використовувати його, коли наприклад, ви хотіли б дізнатися, які сторінки або контент був найбільш корисний для студентів.
 13. Organic groups. За допомогою цього інструменту користувачі можуть створювати власні групи і керувати процесом роботи в тій чи іншій групі. Давайте розглянемо це на прикладі: викладач ділить студентів на групи і кожній з них дає роботу над окремим проектом. Пізніше вчитель надає доступ студентам до усіх груп, і таким чином студенти бачать роботу кожного.
 14. Quizlet. Quizlet дає можливість створити надзвичайно велику базу даних. За допомогою неї студенти можуть вивчати списки слів і працювати з різними цікавими завданнями для вивчення вокабуляру.

Усі ці модулі перетворють Drupal у привабливу CMS для шкіл і вищих навчальних закладів. Drupal є справді прекрасним інструментом для сайтів університетів!

Наша команда Drudek завжди використовує інноваційні рішення і допоможе вам покращити рівень сайту для університету або будь-якого іншого веб-ресурсу з необхідними Drupal-модулями!