Сайти юридичних фірм і Drupal — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drupal та сайти юридичних фірм: вдалий союз

Існують неписані, але непорушні закони успішної діяльності в будь-якій галузі. Один із них полягає в тому, що обов’язково мати привабливий, потужний і безпечний сайт, який представлятиме ваш бізнес онлайн. Ну що ж, закон є закон! Хто усвідомлює це краще, ніж юридичні фірми? Тому, враховуючи численні переваги Друпала, юридичні компанії розглядають Drupal як чудовий вибір для своїх сайтів. Більше деталей — просто зараз.

Drupal як скарб для сайтів юридичних фірм

Часто клієнтам юридичних фірм понад усе потрібні саме надійність і конфіденційність. Вони хочуть спертися на сильне плече і бути певними, що воно того варте. З Друпалом це просто. Сайт юридичної компанії, побудований на Друпалі, завжди лишатиметься захищеним від хакерських атак і працюватиме стабільно навіть при великому навантаженні, створюючи враження надійності та солідності.

Він також буде здатний рости і розширюватись разом з компанією, ну і, звісно, матиме безмежні можливості з налаштування під побажання власників. Способів презентувати інформацію та залучити користувачів до діалогу — безліч.

З Друпалом легко втілити цікавий функціонал на кшталт агрегації юридичних новин, інтеграції зі сторонніми системами для маркетингових та інших цілей, передачі даних на сторонній додаток, мультимовності, мультисайтингу і так далі, без обмежень. 

Уже дуже скоро ми проілюструємо це на яскравих прикладах, але спочатку — невеличкі «подарунки»!

«Подарунки» для сайтів юридичних фірм від Drupal-спільноти

Drupal — безкоштовна CMF з відкритим кодом, в якої є активна спільнота, яка постійно тримає руку на пульсу останніх новинок та «шліфує» Друпал, як коштовний камінь, до абсолютного ідеалу.

Учасники спільности люблять щедро ділитися своїми напрацюваннями і постійно створюють безкоштовні елементи для сайтів у вигляді модулів, тем та дистрибуцій.

Багато з цих елементів підійдуть сайтам у будь-якій галузі, але є також ті, що створюються спецільно для юридичних фірм. Декілька прикладів — просто зараз.

Тема “Law”

Law — безкоштовна професійна тема з ідеальним відображенням на мобільних телефонах, створена для сайтів юридичних фірм на Drupal 7. Вона пропонує дизайн на 1, 2 або 3 колонки, можливість налаштовувати зображення хедеру та фону, порядок завантаження “content-first” для SEO, сучасну чисту розмітку HTML5 і багато іншого.

Тема “Law Firm”

А тут ми бачимо безкоштовну тему для юридичних сайтів, яка зараз перебуває на стадії розробки, тобто не повністю готова для живих сайтів. Ця тема для Drupal 8 — респонсивна, і дотримується принципу “mobile-first”. В ній є слайдшоу з широкими можливостями налаштування, 13 регіонів для блоків, інтеграція з соціальними мережами, чиста розмітка HTML5 і так далі.

Дистрибуція “Law Firm”

Дистрибуції відомі як попередньо налаштовані версії Друпала, що містять ядро і набір певних модулів, тем і бібліотек. Вони полегшують і пришвидшують створення сайтів і зазвичай «заточені» під певні галузі.

Ось приклад дистрибуції для сайтів юридичних фірм, яка зараз знаходиться в стадії розробки. Це — повністю респонсивна дистрибуція для Drupal 8. В ній є домашня сторінка зі слайдером, розділ для новин юридичної галузі, фотогалерея, розділ з YouTube-відео, які відображаються з певною структурою, і багато іншого.

Декілька чудових прикладів юридичних сайтів на Drupal

Що ж, розповіді без прикладів — нічого не варті, тож давайте нарешті подивимось на Drupal в дії.

Мережа юридичної інформації Колорадо

Базуючись на серії запитань, цей веб-додаток забезпечує людей, які постраждали від злочину, точною та надійною юридичною інформацією щодо того, як їм діяти в їхній ситуації. Це — яскравий приклад архітектури під назвою “headless” Drupal. Drupal-бекенд поєднується з фронтендом у вигляді JavaScript-фреймворка Ember, що підвищує інтерактивність додатку «до небес».

Мережа юридичної інформації Колорадо

Школа державних службовців UNC

Сайт школи службовців UNC забезпечує їм експертну інформацію, в тому числі і юридичну, у вигляді курсів і вебінарів, блогів, книг, бюлетенів і так далі. Наприклад, там публікується в повному розмірі довідник Джессіки Сміт під назвою «Злочини Північної Кароліни: довідник елементів злочинів». Останнє видання включає 800 сторінок. Воно представлене в форматі, де передбачений легкий пошук, перехресні посилання та багато інших можливостей для зручного використання.

Школа державних службовців UNC

LSC (Legal Services Corporation)

Цей сайт допомагає корпорації LSC виконувати свою місію — надавати юридичну підтримку малозабезпеченим громадянам. Це по суті колекція з 6 сайтів на одній інсталяції Друпала, створена завдяки його чудовим можливостям з мультисайтингу. Ось як Drupal в буквальному сенсі допоміг власникам досягти юридичного консенсусу між собою щодо володіння сайтом. На сайті містяться грантові програми, історії успіху, прес-релізи, фотогалереї, новини і багато іншого.

LSC (Legal Services Corporation)

Офіс окружного прокурора округу Нью-Йорк

Сайт був створений як інтерактивний інструмент, який дав би можливість окружному прокурору напряму спілкуватися з громадянами і залучати їх до подій міста. Для цього сайт пропонує такі розділи, як центр навчання та ресурсів, медіа-центр, розділ кар’єри, розділ з ініціативами спільноти, розділ для жертв злочинів і так далі. Чудові мультимовні можливості Друпала дуже допомагають знаходити спільну мову з різними групами громадян.

фіс окружного прокурора округу Нью-Йорк

Висновок

Експерти Drudesk знають, як використати можливості Друпала на повну силу. Зв’яжіться з нами — і ми створимо чудовий сайт для вашої юридичної фірми на Drupal, який матиме будь-який функціонал, який ви забажаєте!