DrupalCon в Мумбаї: велика подія в Drupal календарі — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

DrupalCon у Мумбаї: значна подія на календарі Drupal

DrupalCon — це серце Drupal-спільноти. Саме тут створюються покращення для проектів і будуються міцні ділові стосунки. Представники Drudesk мали чудову нагоду бути частиною цієї конференції знову цього разу в Індії, у Мумбаї, столицї штату Махараштра. Це була гарна можливість почути різноманітні ідеї стосовно розвитку Drupal у місті різнобарвності, хвилюючої радості, різноманіття і світла.

Чому саме Індія? За останні декілька років Drupal-спільнота у цій країні почала стрімко розвиватися. Багато людей допомагали організовувати велику кількість заходів і зробили непоганий вклад у покращення Drupal. Ось причина, чому Індія отримала честь бути місцем проведення DrupalCon-у.

Сесії, семінари, дискусії... все для того, щоб дізнатися про Drupal більше

Представники Drudesk з радістю відвідали дякі сесії та інші інтригуючі заходи на конференції.

Відкриття DrupalCon-у дивує нас кожен раз. Веселощі, музику, танці, цікаві практичні занняття та багато іншого, об’єднує дух Drupal-спільноти.

Пізніше, Муктеш Кандпал (Muktesh Kandpal) поділився своїми ідеями щодо потужності та гнучкості Drupal для онлайн маркетологів. Ця розмова стосувалася неймовірних можливостей для підприємців, наприклад як створити власні продукти технології маркетингу на Drupal.

Семінар на тему «У Drupal 8 усе мультилінгвальне» був присвячений найкращому використанню нових ідей та рішень на Drupal 8. Ще одна сесія, яку неможливо було пропустити, «Масштабування у Drupal 8», стосувалася оптимізації стратегій, важливості швидкої роботи, покращення роботи Drupal 8, та інших, пов’язаних з цим, аспектів.

Спільноти Drupal у Індії вміло приймають на роботу Drupal розробників, а нам не було б зайвим цього повчитися. Суші Гарг (Suchi Garg) розповіла про дієву стратегію — як знаходити і працювати з інтернами, тренувати їх, і, врешті решт, наймати на роботу, коли вони будуть здатні її виконувати.

Фронт-енд розробники, які відвідали семінар «Drupal 8 з Backbone, і Underscore» однозначно збагатили свої знання щодо Drupal 8 розробки і програмування на JavaScript. Тут розповідалося про аспекти Backbone.js та Underscore.js, їхні функції, та як це можна використати при розширенні Drupal 8.

Дискусія про покращення і розвиток Індії допомогла нам глибше розглянути еволюцію компаній девелопменту та виклики, які існують на даному етапі. Це показало, що Індія вже більше не країна дешевої і низькоякісної розробки для решти світу.

Давайте підсумуємо

Отож, що ж отримав Drudesk, будучи частиною DrupalCon-у в Азії? Ми зустріли нових друзів з Iндійської спільноти, отримали незабутні враження, та вивчили чимало нового про Drupal. «DrupalCon Asia» — це абсолютна «друпалізація» і ми з хвилюванням чекаємо можливостей взяти участь у наступному DrupalCon-і!