Візит Drudesk на DrupalCamp Kyiv 2017 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Візит Drudesk’а на DrupalCamp Kyiv 2017: море яскравих вражень

Магічна здатність Drudesk’а — завжди знаходити рішення для будь-якої задачки, великої чи маленької, складної чи простої. Іноді ці рішення виявляються доволі очевидними. Саме так і було у випадку з однією важливою задачкою, яка стосувалася нас самих. Задача: довести наші знання Drupal’а до ідеалу. Рішення: відвідати DrupalCamp Kyiv 2017, де найкрутіші друпалісти діляться найновішими ідеями. Так само, як і Lviv Euro DrupalCamp, DrupalCon у Новому Орлеані чи Drupal Global Training Days, цей захід став незабутнім для нас. Отже, почнемо розповідь.

DrupalCamp Kyiv 2017: нарешті він відбувся!

Усі з нетерпінням чекали на 10-11 червня і були в захваті, коли прийшов час вирушати до Києва з нашою батьківською компанією та незмінним спонсором DrupalCamp Kyiv 2017 — InternetDevels.

drudesk на drupalcamp kyiv 2017

drudesk на drupalcamp kyiv 2017

Футболки на DrupalCamp Kyiv: від червоного до чорного

Їздити разом на класні заходи разом уже стало нашою гарною сімейною традицією. На минулорічному DrupalCamp Kyiv ми всі були одягнені у яскраво-червоні футболки “I love Drupal”. Цього разу футболки були класичного чорного кольору (що дуже оцінили хлопці), і варто відзначити, що футболки InternetDevels і Drudesk поєднувались ідеально.

drudesk на drupalcamp kyiv 2017

403 учасники і рекорд DrupalCamp Kyiv 2017

DrupalCamp Kyiv збирає друпалістів з усіх куточків України, а також з-за кордону. Цього разу організатори побили свій власний рекорд і зібрали 403 учасники.

Число 403 дещо нагадує будь-якому друпалісту, правда? Як 404 або 503 ;) Drudesk чудово знає з власного досвіду, як потрібно боротися з “errors”. Єдиний спосіб позбутися “403” — це збільшити кількість учасників наступного року. І, звісно, ми готові допомогти! Тисячу не обіцяємо… але статистику точно покращимо. А коли-небудь в Україні буде проведений DrupalCon — адже саме така ідея прозвучала в Києві.

drudesk на drupalcamp kyiv 2017

DrupalCamp Kyiv 2017 і неймовірний рівень друпалізації

Атмосфера Кемпу була казковою. Було по-справжньому приємно бачити стільки усміхнених облич: як тих людей, яких не бачили «сто років», так і тих, з ким щойно познайомились. Ми чудово проводили час!

drudesk на drupalcamp kyiv 2017

Однак, ми не забули свою основну місію і насолоджувались чудовими Drupal-доповідями, ну і, звісно, задавали питання і вели дискусії. Теми доповідей стосувались усіх тонкощів Drupal 7 and Drupal 8, проект-менеджменту, поєднання Drupal з крутими фронтенд-фреймворками, і багатьох інших моментів. Імена доповідачів включали в себе топ-друпалістів України, а також відомих зарубіжних гостей, які з радістю погодились приїхати і поділитися своїми знаннями.

drudesk на drupalcamp kyiv 2017

Удача на боці Drudesk’а! В лотереї від організаторі та спонсорів один із наших хлопців виграв приз — річну підписку на PHPStorm. Вітаємо! Що може бути краще для друпаліста?

День закінчився веселою вечіркою, але це ще не був кінець заходу. Наступного дня відбувся код-спринт для розробників, на якому було доведену одну важливу теорему: для вирішення серйозних Drupal-тасків потрібна… піца!

drudesk на drupalcamp kyiv 2017

До побачення, DrupalCamp, і дякуємо всім, хто до нього причетний. Ми точно повернемось наступного року!