Для чого потрібний редизайн сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Для чого потрібний редизайн сайту

Хороший дизайн не лише мотивує, а й надихає! А коли ви почуваєтесь натхненними та радісними, робота чи бізнес стають насолодою — як багато насправді залежить від хорошого дизайну! Тому, якщо ви розумієте, що вашій веб-сторінці саме час зазнати серйозних змін, ми радимо почати з редизайну сайту.

Редизайн сайту — це набагато більше, ніж зміна його зовнішнього вигляду. Він дасть можливість користувачам вашого вебсайту отримати саме те, чим вони цікавляться і що шукають. І повірте, вартість редизайну буде здаватися зовсім незначною, коли ви побачите, як він працює, і переконаєтеся у його ефективності. Давайте детальніше розглянемо, що таке редизайн сайту, і для чого він взагалі потрібен.

Найчастіше редизайн сайту пов’язаний з графічним типом дизайну, який дозволяє гармонійно та ефективно створити візуально-комунікативне середовище. Дизайн веб-сторінки для компанії, яка постійно розвивається, повинен відповідати процесу її зростання, тому слідкуючи за новими тенденціями, ви побачите, наскільки швидко все рухається вперед, і зрозумієте, що настав час замовити редизайн сайту.

Для чого потрібен редизайн сайту?

Насправді, існує багато підстав, чому він є необхідним, і у цій статті ми постараємось розглянути їх.

Якщо сайт, який представляє вашу компанію на ринку, застарів, зробити редизайн — це вже не просто питання, — це необхідність. Уявіть собі, що ви йдете по вулиці і бачите напівзруйновану будівлю, з розбитим склом, або взагалі без вікон. Насправді, вам не захочеться навіть ще раз глянути в її бік, і тим паче, увійти. Тому, щоб ваш веб-сайт не нагадував ось таку будівлю, краще таки замовити редизайн сайту.

Дуже часто змінюється стиль, імідж, можливо, навіть бренд і напрямок роботи компанії. У цьому випадку, власники хочуть бачити якісні зовнішні зміни. Сюди можуть належати як редизайн логототипу, так і зміна назви компанії. Редизайн логотипу повинен відображати стиль та напрямок компанії, характер її діяльності, з легкістю запам’ятовуватись і показувати компанію з кращого боку.

Якщо ваш бізнес процвітає і розвивається, вам необхідно розширити функціонал вашого сайту. Якщо на вашому сайті занадто складна і заплутана навігація, важко відшукати потрібний товар чи необхідну послугу, тоді необхідні серйозні зміни. Редизайн допоможе змінити дані, додати нові опції, які безперечно покращать взаємодію між вами та вашими клієнтами.

Якщо ви володієте бізнесом, очевидно, що у вас є конкуренти. Зробивши ваш сайт більш привабливим, ви тим самим збільшите кількість замовників. Ваш вебсайт ще досі не є кращим ніж у конкурентів? Тоді не зволікайте і поспішіть зробити редизайн!

Звичайно, ви знаєте наскільки популярними на сьогодні є смартфони та планшети. Відповідно, сайти, які погано відображаються на таких пристроях будуть мати поганий трафік, тому що все більше і більше людей використовують мобільні гаджети для підключення до мережі. Вирішенням цієї проблеми є респонсивний дизайн, який гарно відображає контент сайту на пристроях будь-якого типу. Зробивши редизайн сайту ви отримаєте бажаний результат.

Отже, ми можемо побачити скільки важливих компонентів може містити редизайн сайту, основним завданням якого є збільшення числа користувачів, які в майбутньому обов’язково стануть вашими потенційними замовниками. На жаль, будь-які речі рано чи пізно можуть вийти з ладу, це також стосується і сайту, так як і йому потрібне оновлення та модернізація. Хоча, власник може вирішити зробити певні зміни на сайті, не лише з технічних причин, а й через те, що сайт вже не є сучасним і не приваблює користувачів так, як раніше. Вартість редизайну сайту залежатиме від кількості змін, які ви хочете побачити (наприклад, змінити лише логотип, чи повністю всю навігацію), типу вашого сайту та стилю оформлення. Сайт компанії — надзвичайно потужний інструмент для маркетингу, тому докладіть трішки зусиль для того, щоб він виглядав і працював якнайкраще!