8 веб-сервісів, де ви можете задати питання програмістам — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Веб-сервіси, де можна задати питання програмістам

Коли ви починаєте вчити щось нове, або бажаєте покращити навички у певній сфері, вам обов’язково буде потрібна людина, яка допоможе вам у цьому. Те ж саме стосується і програмування. Інколи можна провести багато часу над завданням і прикласти чимало зусиль, щоб виконати його, але так і не вирішити проблему.

Щоб ви зробили у такому випадку? Куди звернутись, і де знайти рішення? З цією метою, ми вирішили написати блог про веб-сайти, де ви можете запитати усе, що стосується програмування.

Stack Overflow

Stack Overflow — це наймасштабніша і найпопулярніша онлайн-спільнота, де програмісти вчаться, діляться своїми знаннями, і цим покращують свою кар’єру. Веб-сервіс зібрав більш ніж 4 мільйони програмістів, хто насолоджується роботою, і прагнуть постійно покращувати свої вміння.

Цей веб-сайт слугує платформою для користувачів, де можна задавати і відповідати на питання. Якщо у вас виникли запитання стосовно JavaScript, Java, C#, PHP, Android, jQuery, Python, HTML або будь-якої іншої мови програмування, у цій спільноті будуть раді вас бачити. Щоб розпочати, зареєструйтесь, запитуйте, те що цікавить, відповідайте на питання, і просто співпрацюйте з іншими.

Quora

Ще один ресурс, де програмісти можуть отримати пораду експерта — це Quora. Тут зберігається уся інформація, яка була створена різними користувачами. На сайті доступний список категорій та тем, тому ви можете зробити пошук на сайті, і знайти потрібну інформацію про такі мови програмування як Java, C++, Android, Python, Ruby, HTML5, CSS3 and JavaScript. За допомогою системи голосування можна винагородити, або ж отримати певні бали, якщо ви дали якісну і релевантну відповідь.

Reddit

Reddit — це справжня знахідка для програміста, який цінує корисну інформацію. Сервіс поділений на декілька спільнот з різними інтересами, які пов’язані з програмуванням, комп’ютерами, Інтернетом та інші. Ви можете взяти участь у дискусії стосовно програмування на мові C++, або ж ви можете приєднатися до групи розробників ігор, де вони обговорюють різні проблеми, що виникають під час програмування.

CodeProject

CodeProject містить більш ніж 11 мільйонів користувачів! На сайті легко знайти інформацію, адже він має окремі форуми щодо мов програмування, платформ для розробки та веб-сервісів. Тут ви знайдете популярні теми для дискусій про .NET, C#, C++, Java, Android, SQL, та Web. Якщо ви бажаєте поділитись думками, або отримати відповідь на питання, ви можете поспілкуватися з однодумцями. Статті і дискусії на сайті постійно оновлюються, і це приваблює розробників з усього світу і заохочує зробити свій внесок.

CodeRanch

Якщо у програмуванні ви новачок, тоді CodeRanch — це чудове місце для вас щоб поспілкуватись та почати вивчати основи програмування на Java, Android і iOS. Будь-хто, хто бажає почати писати код може стати частиною форумів про бази даних, комп’ютерну інженерію, та вивчати мови програмування.

Programmers Heaven

C і C++, Visual Basic, Java, VB.NET, PHP, Python, інші мови і додатки є доступними в обговореннях у спільнотах Question Answer, які пропонує сервіс Programmers Heaven. Щоб покращити навігацію, усі пости розділені на групи: Programming Languages, Applications, Mobile Wireless і т. д.

FindNerd

На сайті FindNerd ви можете задати будь-які технічні запитання щодо мов програмування. Сервіс поєднує платформу для фрілансерів, форум для навчання і блог, де можна знайти релевантну і корисну інформацію. Зареєструйтеся, ставте питання, отримуйте потрібні відповіді від тех-спільноти.

Chegg

Ця онлайн платформа надзвичайно велика, бо тут можна знайти інформацію не тільки про те як писати код. Chegg — навчальний ресурс, який пропонує рішення та поради студентам з усіх куточків світу. Тут програмісти можуть дізнатися більше про системи баз даних, дизайн програмного забезпечення, та інші важливі речі. На відміну від інших веб-сервісів, які ми згадували у цьому списку, він не є повністю безкоштовним (безкоштовно ви можете ставити лише 20 на місяць).

Усі ці ресурси дуже корисні і практичні і ми радимо при потребі використовувати їх. І звичайно, не забувайте, що ми для вас найкращі порадники, адже ми вирішимо будь-яку проблему з сайтом!