Чи потрібно оновлювати сайт до Drupal 8? — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Чи потрібно переносити сайт на Drupal 8?

Зовсім недавно вийшов реліз системи для управління контентом Друпал 8. І мільйони власників сайтів під управлінням даної CMS минулої версії задумалися про перенесення ресурсу на нову платформу. Справа тут зовсім не в бажанні встигнути за модними тенденціями. Просто нова система надає куди більше можливостей. А якщо мова заходить про стабільність, то тут різниця і зовсім просто грандіозна. Вишенькою на торті служить підвищений рівень безпеки, що дозволяє уникнути безлічі хакерських атак і зараження програмного забезпечення вірусами. Більш детальну інформацію про реліз ви можете дізнатися тут.

Чим Друпал 8 краще Друпал 7?

Якщо ви досі вибираєте між drupal 7 або 8, задумайтеся над таким фактом. Нова CMS володіє більш ніж двадцятьма ключовими перевагами, серед яких:

  • Адаптивний дизайн. Що це означає? Якщо не вдаватися в технічні нетрі, то тепер ваш сайт під управлінням Друпал 8 буде без будь-яких додаткових маніпуляцій відображатися на мобільних пристроях. Мало того, розробники пішли набагато далі! Змінювати налаштування та контент можна прямо з стільникового телефону. Швидкість внесення оновлених даних виходить на досі небачений рівень. При цьому витрати на розробку нового програмного забезпечення для мобільних пристроїв зводяться до нуля.
  • Серйозно збільшився дизайнерський інструментарій. Тепер якщо хтось у вас запитає, що нового в drupal 8? Сміливо відповідайте: кольори, модельні діалоги, шрифти і автозаповнення. Нові інструменти дозволяють створювати унікальний контент, який відрізняється від сотень інших сторінок одноманітного тексту на сайтах.
  • Вбудованих модулів стало набагато більше. Тепер система легко інтегрується з безліччю сервісів. Це дозволяє значно простіше і швидше обробляти інформацію, виділяючи все найкраще і інтегруючи це в загальну структуру платформи.
  • Розробники обіцяли, що перехід з drupal 7 на drupal 8 подарує клієнтам мультимовність, і втілили це в реальність! Тепер текст можна читати рідною мовою без використання гугл-перекладача.
  • Пишіть теми, як диктант в школі! Модуль Views забезпечує швидке і зрозуміле формування тем. У програмному наборі є величезна кількість шаблонів, що дозволяють за два кліка повністю міняти зовнішній вигляд сайту.
  • За створення полів тепер відповідає вбудований модуль.
  • Безумовно, це далеко не всі переваги, які має Друпал 8. Сильно змінилася технічна складова, вийшовши на якісно новий рівень. Але це тема для окремої статті.

А як же мінуси?

Незважаючи на величезну кількість плюсів, які надає вихід drupal 8, мінуси все ж є. Один з головних — це неповне адаптування всіх програмних модулів попередньої версії. Цей, здавалося б, незначний факт може зіграти негативну роль у стабільній роботі і продуктивності нової CMS. Саме тому при перенесенні сайту з однієї версії на іншу важлива допомога фахівців.

Чому власники сайтів звертаються саме до нас?

Наш сервіс створений компанією InternetDevels, яка працює на ринку IT-послуг 8 років. За цей час наші програмісти здійснили тисячі найскладніших переносів без втрати даних і стабільності функціонування ядра. Ми гарантуємо якість своєї роботи і робимо все в найкоротші терміни. Тому якщо ви все ще думаєте про те, чи варто переходити на drupal 8, просто напишіть нам, і фахівець Drudesk докладно пояснить всі деталі перенесення, розповість про переваги і зорієнтує за цінами.

З нашою компанією оновити drupal 7 до drupal 8 — найпростіша задача. При цьому ви заощаджуєте час, гроші і отримуєте першокласну CMS останнього покоління, з можливостями, яких немає у жодного конкурента.