5 причин, чому варто аутсорсити стартапи — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Переконливі причини аутсорсити стартап

В сучасному бізнес-середовищі, де все змінюється та розвивається зі швидкістю світла, нові гравці мають практично безмежні можливості та інструменти, необхідні їм для досягнення успіху. У більшості стартапів є дійсно величезний потенціал, але бракує ресурсів. Ось тут в гру вступає аутсорсинг, який допомагає уникнути провалу. Саме цю стратегію розвитку рекомендують тим, хто хоче досягти значних результатів в майбутньому. Аутсорсингові компанії вже завоювали довіру багатьох великих підприємств. Якщо ви також відкриваєте свій бізнес й не можете вирішити, що обрати — створити власну команду розробників або ж скористатись перевагами аутсорсингу — ось декілька причин, чому ми рекомендуємо вам вибрати другий варіант та аутсорсити певні завдання або процеси.

Чому варто аутсорсити стартапи?

  1. Менші витрати. Покладаючись на аутсорсингову компанію, ви збережете значні кошти, які б ви витратили при створенні in-house команди. Вам не потрібно нараховувати щомісячну заробітну плату, платити за навчання персоналу, медичне страхування, додаткове обладнання, офісні приміщення, модернізацію та технічне обслуговування тощо. Переваги найму на роботу спеціалістів, які можуть бути тимчасово затребуваними, полягає в тому, що це значно знижує загальні експлуатаційні витрати. До того ж, заощадження, які ви накопичуєте в разі передачі веб-розробку на аутсорс, можете ефективніше використати в інших сферах вашого бізнесу.
  2. Більше вільного часу. Аутсорсинг також вигідний для стартапів тим, що це економить цінний час, адже зникає потреба витрачати його на тривале навчання нового штатного працівника, щоб він цілком увійшов в курс усіх справ. Працюючи з компаніями, які надають послуги аутсорсингу, ви можете бути більш продуктивними та раціональніше розподіляти час для тої роботи, яка має пріоритетне значення.
  3. Більш чіткий акцент на основні обов’язки. Стартапи зазвичай розпочинають роботу, маючи в штаті невелику кількість фахівців. Як правило, вони мають конкретні завдання та обов'язки. В міру розвитку бізнесу, їм доводиться працювати над більшими обсягами роботи. Це призводить до гіршого та менш якісного виконання роботи. Таким чином, аутсорсинг надзвичайно корисний, оскільки другорядні задачі виконує третя сторона, а ваші співробітники можуть зосередити час та енергію на своїх сильних сторонах й продовжувати виконувати основну роботу. Орієнтуючись на важливі завдання, ви забезпечите кращий сервіс та отримаєте більше позитивних результатів. Крім того, зростає конкурентоспроможність вашого стартапу.
  4. Підвищена ефективність. За допомогою аутсорсингу ви можете зменшити обсяг роботи по менеджменту й ефективніше та простіше виконувати свої обов’язки. Так, компанії з аутсорсингу завжди мають все необхідне — персонал, обладнання, процеси, рішення тощо. Вам не потрібно контролювати всі завдання та проекти, які виконує компанія з розробки сайтів, можете просто регулярно моніторити прогрес роботи. Аутсорсинг деяких завдань та наявність більше вільного часу допомагає вам швидше приймати важливі рішення. Результатом є вища ефективність та вищої якості сервіс для ваших клієнтів.
  5. Можливість працювати з провідними експертами. Стартапи варто аутсорсити й тому, що компанії з підтримки сайтів мають доступ до досвідчених професіоналів та найсучасніших технологій, якими користуються більшість великих підприємств. Таким чином, ви можете залучити експерта з досвідом роботи в цій галузі без значних фінансових затрат та зекономити час. В кінцевому результаті, ви так само досягнете максимальних результатів, порівняно з роботою власної команди розробників. Важливим є те, що співпраця з компетентною аутсорсинговою компанією є кроком до нових цінних навичок та знань, які будуть корисними у ваших майбутніх проектах.

Як бачите, ІТ-аутсорсинг має безліч можливостей та переваг, щоб будь-який стартап став успішним та стабільним на ринку. А ваш бізнес готовий до аутсорсингу? Зв’яжіться з нами вже сьогодні!