Аудит швидкості сайту: нехай ваш сайт працює наповну! — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Аудит швидкодії сайту: нехай ніщо не завадить вашому сайту літати!

Вітання усім! Сьогодні поговоримо про те, що таке аудит швидкості сайту і навіщо він потрібен.

Ви знаєте, які сайти подобаються відвідувачам — швидкі, зручні, вдало побудовані, привабливі за дизайном і так далі. Насправді багато сайтів дійсно мають потенціал бути саме такими. Сайти здатні працювати набагато краще, ніж працюють по факту. Їх лише потрібно добре перевірити й оптимізувати. Хтось повинен допомагати сайтам розкривати крила, і ми робимо це із задоволенням! :)

Ось чому детальні перевірки Drupal-сайтів (або так званий аудит сайтів) — одна зі спеціалізацій служби підтримки Drudesk. Нещодавно ми розповідали вам у деталях про технічний аудит, SEO-аудит та перевірку коду, які ми робимо.

А зараз час приділити увагу такій послузі, як аудит швидкості Drupal-сайтів, адже від продуктивності сайту залежить задоволення користувачів та їхнє бажання лишатися з вами далі. Крім того, швидкі сайти більше поважає Google. Тож давайте детальніше розглянемо процес, який допомагає сайтам користуватися повагою як аудиторії, так і пошукових систем.

Аудит швидкості сайту: перевіряємо, звітуємо, а також оптимізуємо для вас

Звісно, одного лише дослідження сайту мало — потрібно також визначитися, що ж із цим всім робити. Тож після детального вивчення вашого Drupal-сайту ми надаємо вам звіт по всіх пунктах, що включає рекомендації з оптимізації. І, звісно, щоб повністю позбавити вас клопотів, метушні чи будь-якої додаткової роботи, ми можемо втілити всі ці рекомендації в життя для вас.

Отже, все починається з дослідження сайту. Користуючись сучасними інструментами для перевірки швидкодії, а також власним великим досвідом, ми аналізуємо кожен фактор, що впливає на час відповіді вашого сайту. Ми також вимірюємо розміри та швидкість видачі кожного компоненту на сайті. Визначаємо, що конкретно сповільнює сайт. Ці причини можуть ховатися в коді, в модулях, в базі даних, в адмінчастині, в сервері і не тільки. В багатьох випадках потрібно щось стиснути чи заархівувати, щось переписати чи переналаштувати, щось додати, а чогось і повністю позбутися як непотрібного «багажу».

Наприклад, ви можете отримати значне підвищення продуктивності сайту за рахунок:

  • оптимізації зображень та способу їх підвантаження;
  • стиснення HTML-коду;
  • встановлення спеціального модуля для агрегації JS/CSS;
  • правильного налаштування кешування;
  • увімкнення CDN;
  • додавання корисних модулів на кшталт Fast 404, Entity Cache, Boost тощо;
  • кастомного переписування або вимкнення модулів, які є надто громіздкими або не є рекомендованими до використання на живих сайтах.

Це лише деякі приклади — а список можливих заходів з оптимізації швидкодії сайту можна продовжити, залежно від індивідуальних результатів нашої перевірки.

Але одна рекомендація є спільною для всіх власників Drupal-сайтів — чим швидше ви зв’яжетеся з Друдеском, тим швидше ваш сайт запрацює наповну! ;) Замовте аудит швидкодії сайту зараз, і нехай ваш сайт літає!