Internetdevels святкує 10 років — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

10 років довіри: історія успіху однієї компанії

Завжди варто святкувати важливі дати в бізнесі: річниці, свята й усі події, що приносять радість та наповнюють позитивною енергією. Це не тільки об'єднує команду, руйнує стіни непорозумінь, але також показує, яких результатів ви досягли, перспективи на майбутнє та над якими помилками потрібно ще попрацювати. А «круглі дати»  взагалі рахуються знаковими, переломними подіями. Ось і цього тижня компанія Інтернетдевелс, відгалуженням якої є Друдеск, святкує 10-ту річницю. Ну що ж, з Днем народження, ID Family, від усієї команди Друдеск! 10 років відмінної роботи, 10 років єдності, 10 років колективної відповідальності, 10 років довіри, 10 незабутніх років. Ми сподіваємось, що наступні десять років стануть ще успішнішими. Та що допомагає їм залишатися на вершині слави? Ми намагалися з'ясувати це.

В чому секрет успіху?

Правильні пріоритети

Це не такий вже й великий секрет, що хороший старт може значно вплинути на кінцевий результат. В Інтернетдевелс всі працівники уважно та дуже відповідально підходять до виконання окремого завдання від початку і до кінця. Вони точно знають, коли робити, що робити і яких цілей вони хочуть досягти. Робота в команді завжди добре організована, а пріоритети правильно розставлені. Найяскравішим підтвердженням цього є сотні зроблених проектів.

Активна позиція та саморозвиток

В ID Family не сидять весь час в офісі. Команда робить великий внесок в розвиток Drupal Ukraine Community. Інтернетдевелс є спонсором, організатором та учасником багатьох важливих Drupal-подій: конференцій, тренінгів, спринтів та ін. У багатьох з них ми разом брали участь: Lviv Euro DrupalCamp, DrupalCon у Новому Орлеані, Bid&Tender Winner Conference, ConversionCon UA та ін.. Луцький Друпал Кемп став одним з найважливіших і для Друдеск. Разом з Інтернетдевелс ми організували конференцію, в якій взяли участь 240+ учасників та зробили ще один крок до проведення DrupalCon в Україні!

Постійний ріст

Починаючи з 2007 року, команда постійно зростає відповідно до зростаючого попиту на послуги. Тут завжди слідкують за новими оновленнями в Друпал, вдосконалюють свої знання та заохочують до цього інших, в тому числі й команду Друдеск. Інтернетдевелс продовжує розширювати спектр своїх послуг, вони рухаються вперед і не планують зупинятися. Як сам засновник обох компаній Leviks підкреслює:

Мене надихає можливість самореалізації та реалізації успіху людей, з якими працюєш. Будувати і розвивати бізнес — це дуже цікаве заняття, яке захоплює повністю, яке показує сильні та слабкі сторони, дає можливість працювати над собою. І це драйвить. Цікаво давати можливості собі та колегам розвиватися та розвивати організацію.

Правду кажуть, що наші думки матеріальні. Саме 15 листопада, 10 років тому, Віктор Лєвандовський вирішив, що створює свою власну компанію. Такого результату тоді мабуть ніхто й не очікував. Сьогодні Інтернетдевелз — одна з провідних ІТ-компаній. Ми дякуємо за можливість відчути й себе маленькою частиною великої та дружньої ID Family!

Запрошення Black&White Party

А зараз, ми йдемо готуватись до довгоочікуваної Black&White Party, щоб драйвово відсвяткувати 10 років Інтернетдевелс, адже нас теж запросили!

Ще раз з Днем народження, Leviks та Інтернетдевелс! Все найкраще попереду!