Чому логотип важливий для вашої компанії та сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Значення логотипу для сайту компанії

Логотип для сайту, здавалося б, далеко не найнеобхідніша річ. Дуже багато користувачів навіть не цікавляться тим, чи є він взагалі, а часто і не помічають того, що він десь там, на своєму місці у верхньому кутку сторінки. Але ефективність чи неефективність цього інструмента може розглядатися тільки виходячи з того, що саме повинен робити з логотипом конкретний сайт. Якщо лого входить до числа елементів просування або представляє бренд, тоді його наявність є обов'язковою і необхідною. Більш того, його потрібно розмістити так, щоб він працював на компанію і на продукт.

Роль логотипу

Логотип для веб-ресурсу вкрай важливий вже тому, що - це частина бренду компанії. Він повинен розміщуватися так, щоб при переході зі сторінки на сторінку; при прокручуванні сторінки; при відкритті спеціальних вікон і т. д. сам логотип ненав'язливо залишався в межах зору відвідувача. Однак, його ні в якому разі не можна випинати або розміщувати безпосередньо перед очима, він не повинен заміняти собою інформацію або просто ставати у неї на дорозі. Найчастіше лого розміщують поруч з інформацією, так, щоб він був майже непомітний, але крутився в бічному полі зору. Це особливо вигідна стратегія, особливо, якщо згадати, що людська підсвідомість реагує більшою мірою на те, що знаходиться на периферії зору, ніж на те, що у фокусі.

Висновок

Професійно розроблений логотип фірми має великий вплив на ставлення клієнтів до вашої компанії. Логотип створює впізнаваність фірми і допомагає відрізнити ваші товари або послуги від продукції конкурентів. Зараз існує багато студій, які малюють фірмові знаки. Послуги подібних фірм коштують недорого, але не факт що вони розроблять дійсно цікавий логотип, який зацікавить покупця. Є ймовірність того, що без смаку оформлений або примітивний логотип відштовхне клієнтів від співпраці з компанією. Тому обираючи студію для оформлення вашого лого, не покладайтеся на самий «дешевий» варіант, а вибирайте професійну дизайн-студію. Дизайнери компанії Drudesk можуть допомогти вам з створенням впізнаваного логотипу для вашої компанії, потрібно просто заповнити форму та надіслати її нам.