Як змінити розмір завантаження файлів в Drupal — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як змінити максимальний розмір завантажуваного файлу в Drupal?

Drupal є однією з найкращих CMF з відкритим вихідним кодом. Він пропонує своїм користувачам велику різноманітність налаштувань, для повної оптимізації веб-сайту. І однією з цих особливостей є налаштування максимального розміру завантаження медіа файлів.

Змінити розміри завантаження зображень для досвідченого користувача не буде проблемою і він виконає це завдання з легкістю за короткий термін. А що зробити, якщо ви новачок в Drupal? Ми готові дати вам кілька порад, які допоможуть змінити розмір завантаження файлів на вашому ресурсі. Ви зацікавлені?

Поради для збільшення максимального розміру завантаження зображень

Процес налаштування вашого блогу чи веб-ресурсу є досить простий і не вимагає високих технічних навичок.

З чого ж почати налаштовувати веб-сайт на Drupal? Давайте розберемося з деякими прийомами для зміни розміру завантаження медіа файлів.

1) Вибір типів вмісту

Перш за все, ви повинні ввійти в адміністративну панель Drupal з вашим логіном та паролем. Після того, як ви увійшли в систему, наведіть курсор миші на вкладку «Structure» та виберіть «Content Types».

content types

2) Редагування основних веб-сторінок

Наступне, що вам потрібно зробити, це вибрати той тип вмісту, в якому потрібно зробити налаштування та натиснути на кнопку «Edit». Після цього відкрийте вкладку «Manage Fields».

manage fields

3) Зміна максимального розміру зображення

На даному етапі вам потрібно знайти вкладку «Images». Знайшовши цю вкладку, необхідно натиснути на посилання «Edit», яке можна побачити безпосередньо в секції «Operations».

Дані операції продемонструють вам іншу сторінку налаштувань, де потрібно знайти «Maximum Image Resolution».

maximum image resolution

Можливо, ви помітили, що максимальні розміри зображення є точними. Це показує користувачам, що Drupal підтримує необмежений обсяг завантаження. Тобто, зображення на веб-сайті можуть бути як 100 КB так і 100 MB. Все залежить лише від вимог адміністратора ресурсу.

Наступна річ, яку ви повинні зробити, це вказати висоту та ширину зображення в пікселях. До прикладу 1280×720. Завантаження зображень з розширенням вище 1280×720, буде блокуватися.

4) Вказати розмір зображення на вашому Drupal сайті

Як показано нижче, ви можете змінити максимальний розмір зображення з внесенням потрібних значень. Давайте уявимо, що ви хочете ввести значення розміру медіафайлу, обмежившись кілобайтами. У цій ситуації, ви повинні ввести число, яке супроводжується індексом «KB». Власники великих веб-сайтів можуть вказати 20MB або ж 30 Мб. Все залежить лише від потреб та необхідностей адміністратора сайту.

image size on drupal site

Не потрібно забувати про кнопку «Save Changes», щоб затвердити усі зміни в налаштуваннях.

Як змінити максимальний розмір файлу без спеціалізованих знань?

Ви прочитали деякі підказки, які допоможуть змінити розмір зображення на Drupal сайті. Ці прийоми можуть покращити сайт, щоб задовольнити всі ваші потреби. А що робити в тому випадку, якщо ви новачок в Drupal? Страх нашкодити сайтові не дозволить провести ці налаштування самотужки.

Ми готові допомогти вам з налаштуванням вашого Друпал сайту. Зв'яжіться з нашою службою підтримки, і ми обговоримо усі важливі запитання. Наші спеціалісти швидко та якісно налаштують ваш ресурс згідно ваших вимог.