З третім Днем народження, Друдеск! — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

3D в Друдеск: три пріоритети за три роки успішної роботи

6 квітня — особлива для нас дата, адже сьогодні Друдеск святкує свій День народження. Важко навіть повірити, що минуло вже три роки, три роки творчих проектів та перших успішних результатів. Увесь цей час команда наполегливо працювала над тим, щоб наш сервіс був швидким, надійним та високоякісним. Ми визначили основні цілі та впевнено просувались вперед у напрямку їх досягнення. На сьогодні Друдеск набув власну об’ємну форму, подібно формату 3D, з чітко окресленими, унікальними трьома аспектами, трьома пріоритетами. Про них хочемо розповісти й вам.

Три основні пріоритети роботи Drudesk-а

Друпал

А ви також завжди обираєте лише все найкраще? Щодо нас, коли ми розпочинали власну справу, ми не думали двічі, яку CMS варто використовувати для всіх наших майбутніх веб-проектів. Вибір був очевидним. Drupal вважається однією з найбезпечніших, найгнучкіших та найзручніших для користувачів платформ, тому ми віддали перевагу найкращому варіанту. Сайти, створені на Drupal, відрізняються високою якістю, новизною та чудовою мультифункціональністю. Крім того, спільнота Drupal постійно зростає. На офіційному сайті є велика кількість досвідчених розробників, які роблять свій вагомий внесок в сучасні методи веб-розробки. Тут професіонали та перспективні початківці діляться власними знаннями та досвідом, створюють кастомні модулі й пропонують унікальні та ефективні рішення. І все це робиться для того, щоб задовольнити всі побажання та прохання клієнтів. До речі, ми також є частиною цієї крутої компанії.

Досвід

Досвід приходить не лише завдяки звичайній практиці, але й безперервному самовдосконаленню. Постійний розвиток є необхідним для успіху будь-якої компанії, будь то велика корпорація або малий бізнес. З кожним днем наші фахівці набувають нові та вдосконалюють вже набуті професійні навички. Зараз послуги Друдеск включають: веб-розробку на Друпал, DevOps, UX та UI дизайн, QA тестування та ін.. В нашій роботі ми використовуємо такі технології, як Drupal, PHP, HTML, CSS, JS, Apache Solr, Nginx, Apache Web Server та багато інших. Список можливостей Друдеск буде без сумніву збільшуватись, оскільки наша команда має високий потенціал та амбітні плани на майбутнє.

Дотримання принципів

Якщо залишатись на 100% вірними найважливішим цілям та задуманим планам, тільки тоді можна досягти позитивних результатів. Ось чому ми завжди дотримуємося таких основних принципів: бути професіоналами та зосереджувати максимальну увагу на особливих побажаннях замовника в кожному конкретному випадку. Наше завдання — швидко, ефективно та надійно вирішити всі проблеми, пов’язані з роботою сайтів. Якщо ви вже мали можливість працювати з нами, то знаєте, що відповідальність — це наше друге ім'я. Ми розуміємо, що успіх вашого бізнесу великою мірою залежить від функціонування сайту й завжди готові допомогти, якщо щось не працює.

Сьогодні особливо приємно бачити та розуміти, що наші клієнти цінують те, як віддано працюють досвідчені веб-експерти Друдеск. Це надихає нас виконувати роботу ще оперативніше, адже все найкраще — лише попереду!