Як створити вірусне відео для сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як збільшити кількість конверсій завдяки відео на сайті

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути (прочитати), а також, що дії гучніші, ніж слова, і це все правда. Старі істини працюють. Відео-контент допомагає переконати більше людей, ніж текст. Тому, слідуйте порадам відео контент-маркетингу. Чи то відео для вашої головної сторінки або влогу, чи то презентація продукту або розповідь про бренд — будь-яке відео має завойовувати серця і уми глядачів.

Щоб допомогти вам створити якісні відеоролики, ми давали рекомендації щодо того, який формат відео краще завантажувати на сайт, а тепер розповімо, які інші характеристики повинно мати відео, щоб привернути більше уваги до вашого сайту і бренду.

Що потрібно для створення переконливого відео для сайту

Зробіть відео клієнто-орієнтованим

Ви повинні точно знати, на кого розраховано ваше відео. Створення портрета користувача допоможе в даній ситуації. Також, можете задавати питання безпосередньо своїм клієнтам через опитування, або дізнаватися їхню думку в розділі коментарів та інших способах зворотного зв'язку. Це допоможе зрозуміти, яку інформацію потребує ваша цільова аудиторія, щоб представити відео на цікаві їй теми і в зрозумілому та приємному для неї вигляді.

Стережіться, щоб ваше відео не було нудно дивитися

Зробіть відеоролик лаконічним, помістіть лише важливу інформацію в стислому вигляді. Оптимальна тривалість від однієї до п'яти хвилин. Найперші секунди є вирішальними, тому намагайтеся зацікавити своїх глядачів з самого початку, інакше вони, в кращому випадку, перемотають відео або й взагалі не стануть дивитися до кінця.
Не знімайте багато з одного і того ж ракурсу. Оскільки це відео, а не аудіозапис, то використовуйте можливість впливу на зорове сприйняття. Зробіть його динамічним, непередбачуваним, креативним і не занудним.

Викликайте емоції у глядачів

Якщо ви хочете, щоб ваше відео було незабутнім, вражаючим і не залишало байдужим, тоді воно повинно провокувати сильні емоційні реакції. Це можуть бути як позитивні емоції (радість, захоплення, гордість чи полегшення), так і відносно негативні (страх, смуток, співчуття, почуття провини або гнів). Описуйте ситуації і явища, близькі цільовим глядачам: проблеми, з якими вони стикалися, можливі наслідки, які їх чекають і лякають та рішення, яких вони шукають і які принесуть полегшення. Як показують дослідження, щоб викликати симпатію, найбільш дієвою є поява в кадрі усміхнених людей, немовлят та пухнастих тваринок.

Використовуйте заклик до дії в кінці

Закликайте користувачів зробити якісь дії після перегляду вашого відео. Покажіть їм простий спосіб придбати ваш продукт, замовити послугу, підписатися на вас, залишити відгук, поділитися відео, знайти більше схожого контенту і т.д. в залежності від ваших бізнес-цілей. Помістіть коротке мотивуюче речення з гіперпосиланнями або кнопку заклику до дії. Скеруйте їх на відповідну сторінку або веб-форму.

Розповсюдьте своє відео в соцмережах

Різні платформи соціальних медіа можуть значно прискорити процес поширення вашого відео і охопити ширшу аудиторію потенційних клієнтів. Тому,

  • по-перше, коли ви публікуєте відео на своєму офіційному сайті, використовуйте кнопки соціальних мереж, щоб користувачі могли ділитися ним з іншими користувачами і таким чином безкоштовно його просувати;
  • по-друге, завантажте це ж відео безпосередньо на свої соціальні бізнес-сторінки з посиланнями на ваш сайт.

Ці два способи полегшать навігацію між веб-ресурсами як для користувачів соціальних мереж, так і для користувачів вашого сайту.

Якщо говорити про соцмедіа, звичайно, YouTube найбільше підходить для відео. Він дозволяє легко контролювати кількість переглядів, лайків та дизлайків, а також спілкуватися через коментарі. Тим не менш, ви також можете публікувати відеоролики на своїх бізнес-сторінках в Facebook, Instagram, Twitter і т. д. Якщо враховувати тренди маркетингу в соціальних медіа в 2017 році, то актуально створювати відео з оглядом у 360 градусів, або ефемерні відео, або транслювати потокове відео в реальному часі, окрім звичайних відеозаписів.

Робіть ваші відео дійсно привабливими, і вони утримають інтерес аудиторії і підвищать коефіцієнт конверсій. Якщо у вас є питання щодо покращення вашого сайту, не соромтеся звертатися до наших фахівців.