Як прискорити індексацію сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як прискорити індексацію сайту?

Власники сайтів активно користуються пошуковими системами, як потужними джерелами трафіку. Однак якщо сайт не знаходиться в індексі пошукових систем, то його просто не зможуть відшукати люди, які потенційно хотіли б на нього потрапити. На підставі аналізу спеціально створених пошукових роботів, сайт потрапляє в індекс, маючи ту чи іншу релевантність по конкретних запитах. Зауважимо, що індексація сайту для всіх веб-майстрів має колосальну важливість, оскільки непроіндексований веб-ресурс має занадто мало шансів стати успішним, відвідуваним і дохідним. Як підготуватися сайт до індексації детально описано в статті.

Що таке пошукова індексація?

Чи є можливість прискорити індексацію сайту?

Індексація сайту — це аналіз сайту роботами і його поміщення в базу даних пошукача, виходячи з релевантності стосовно того чи іншого запиту.

Коли конкретний користувач пошукової системи набирає в пошуковому рядку, наприклад, словосполучення «зробити сайт на Drupal», то він бажає відшукати команду розробників сайтів на друпалі. Причому в результатах, які видасть пошуковик по цьому запиту, будуть тільки лише оброблені роботами і внесені в індекс інтернет-ресурси. Таким чином, у виграші будуть саме вони, і замовлять розробку web-проекту у власників одного з цих сайтів. Ось чому всі прагнуть потрапити в індекс відомих пошуковиків, більше того — прагнуть прискорити індексацію сайту.

Розглянемо кілька способів безкоштовного прискорення індексації сайту:

  • Якщо ви бажаєте, щоб ваш сайт індексувався швидше, постарайтеся відразу ж після розміщення сайту в Мережі, зареєструвати його в пошукових системах, які найчастіше використовує ваша цільова аудиторія. Реєстрація ця не займе у вас навіть хвилини, причому вона є абсолютно безкоштовною.
  • Також намагайтеся не перевантажити web-сайт важкою і складною конструкцією. Важливо зробити так, щоб будь-яка сторінка вашого ресурсу могла б відкритися максимум за три кліки. Не полінуйтеся також зробити карту сайту, що значно полегшить пошуковим роботам пошуки ваших сторінок для індексації.
  • Важливо знати, що роботи погано індексують скрипти, ось чому якщо у вас навігація створена на основі скриптів, то потрібно, її продублювати текстовими посиланнями, спеціально для переходів роботів. Це може прискорити індексацію сайту, причому значно.
  • Щоб сторінки, що містять текстову інформацію, швидше і в повній мірі індексувалися, їх не потрібно перевантажувати. Так, наприклад, ми не радимо поміщати більше ніж 200 кб тексту.
  • Всі пошукові системи поважають сайти, які часто оновлюються. Таким чином, чим частіше ви будете міняти і додавати контент, тим швидше нові сторінки з'являтимуться в індексі. Більше того, сайти, які часто оновлюються, як правило, поміщаються пошуковими роботами на високі пошукові позиції, що надзвичайно важливо.

Індексація сайту — процес, безумовно, серйозний, до якого потрібно готуватися, а не пускати його на самоплив. Сподіваємося, що наші рекомендації стануть в нагоді тим, хто хоче прискорити індексацію сайту і добитися потужного потоку трафіку з пошукових систем.