Підвищуємо ефективність сайту за допомогою модуля Page Title — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як підвищити ефективність сайту за допомогою модуля Page Title для Drupal

Модуль «Page Title»

Слово «title» (від англ. «Назва») злегка заїжджене. Кожна частина контенту в Drupal має назву, як і кожна сторінка. Назва сторінки («Page title») знаходиться в HTML коді всередині тега «title». Це поняття також використовується в SERPs (розшифровується як результатах видачі пошукових машин) і грає не останню роль в SEO (Оптимізації Пошукової Системи). Цей модуль дає вам деталізований контроль над «title» сторінки. Ви можете вказати, що і як буде відображатися в назві сторінки, як це має бути структуроване.

Чим відрізняється модуль «Page Title» від модуля «Page Title» 2?

  • Маркер Інтеграції. Цей модуль об'єднується з фантастичним Token module. Модуль відкриває цілий ряд додаткових примочок, які Ви можете помістити в «Title» сторінки, наприклад, термін типу найвищої зваженої ноди або, фактично, будь-який інший зміст. Це дає можливість створювати користувацькі розширення TokenAPI, щоб отримати матеріал в «Title» сторінки! Коли Ви запускаєте модуль CCK, CCK виставляє «field values» в Token Module. У Drupal, модуль таксономії дозволяє класифікувати зміст веб-сайту, і це може стати важливою частиною вашої інформаційної архітектури.
  • Деталізований контроль. Припустимо, ви хочете перевизначити «Title» сторінки для типів нод «книга» і «історія», але не для банера або зображення. Модуль дозволяє залучити в заголовку сторінки специфічні типи нод і навіть те, що не є нодами. Заголовки сторінок можна задати для термінів і для користувачів (починаючи з другої версії Page Title 2.1). Ця функція може бути налаштована в розділі адміністратора Admin (Адміністратор)> Content (Контент)> Page Title page (Назва сторінки).
  • Token-патерни для перевизначення типу контенту. Кожен шаблон можна налаштувати для окремих типів контенту (це може бути застосовано до нод і термінів). Наприклад, ви можете встановити універсальний шаблон за замовчуванням, а якщо ви хочете використовувати ноди форуму в іншому шаблоні, то ви просто встановіть шаблон за замовчуванням для одних типів контенту і спеціальний шаблон для інших типів контенту, незалежно від того, чи включено поле «Page Title» (Заголовок сторінки) для контенту чи ні.
  • Інші контексти... «Page Title» підтримує користувальницький заголовок сторінки профілю, «форум root», блог і контексти головної сторінки. Це означає, що ви могли б створити користувача з ім'ям, наприклад jbloggs, а для заголовка сторінки для профілів користувачів і сторінок блогу використовувати ім'я красивіше, наприклад, asJoe Bloggs.
  • Суфікс пагінації. Одна з особливостей верстки в Drupal, полягає в тому, що кожного разу, коли ви йдете через посторінковий список контенту, заголовок сторінки не змінюється. Співробітники «Google Webmaster Tools» відзначили це як серйозну проблему, бо кілька різних сторінок ототожнюється з одним і тим же назвою сторінки. Нова функція, вперше представлена ​​у версії Page Title 2.1, дозволяє додати номер сторінки як суфікс до шаблону. Це означає, що будь-якиа URL-адреса, яка містить щось на зразок «сторінка 2» у рядку запиту буде також мати додатковий маркер шаблону, суфікс на його кінці. Важливо: щоб ця функція працювала правильно, необхідно запустити версію Token 1.12 або більш пізню.
  • Інтеграція представлень. Page Title надає свій власний Page Display (дисплей сторінки), який дозволяє виділити заголовок сторінки. Існує також опція присвоєння заголовка сторінки кожному аргументу. Ця функція ще сирувата і потребує тестування.

Інші популярні і корисні модулі розглянемо в подальших статтях.

Джерело https://drupal.org/project/page_title.