Онлайн-інструменти для аналізу швидкості сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як перевірити швидкість завантаження сайту. Онлайн-інструменти для аналізу швидкості сайту

Чому ефективний веб-сайт повинен швидко завантажуватися? Існує багато причин чому швидкість роботи сайту є необхідною. Перш за все, це збільшує рейтинг в пошукових системах, а також кількість клієнтів, тривалість перебування користувачів на сайті, і конверсію. Крім того, веб-сторінки, які завантажуються довше ніж 5 секунд, втрачають більше половини користувачів. Отож, якщо ви не хочете втратити відвідувачів, дізнайтеся більше про інструменти для аналізу швидкості сайту.

Iнструменти для аналізу швидкості сайту

Онлайн-інструменти для аналізу швидкості сайту дозволяють заглянути глибше і побачити наскільки добре завантажується ваш веб-сайт і надають рекомендації, щодо пришвидшення його роботи. Такого типу сервіси допомагають визначити, які елементи працюють швидко, які повільно, які є занадто великими, до яких порад прислухатися, і так далі. Тепер перейдемо власне до сервісів.

PageSpeed Insights

Page Speed Insights вимірює продуктивність сторінки для мобільних і настільних пристроїв. Він витягає URL-адресу двічі, один раз за допомогою «user-agens» для мобільних пристроїв і настільних комп’ютерів. PageSpeed Insights також вимірює яким способом можна покращити роботу сторінки. Програма бере до уваги конфігурацію сервера, HTML структуру сторінки, і його використання зовнішніх ресурсів, таких як зображення, JavaScript, CSS. Якщо ви втілите пропозиції дані PageSpeed Insights, продуктивність сторінки буде покращеною.

Pingdom Tools

Ця онлайн програма перевіряє абсолютно усі компоненти веб-сторінки (всі розміри файлів, час завантаження та інші деталі про кожен елемент). За допомогою перегляду роботи сайту ви отримаєте релевантну статистику, пов’язану з продуктивністю, основану на результатах тесту. А також, Pingdom Tools надасть вам хороші поради щодо того, як зробити роботу веб-сайту швидшою. Більше того, ви зможете переглядати кожен тест пізніше, і таким чином постійно спостерігати за змінами.

WebsiteOptimization

WebsiteOptimization — ще один онлайн ресурс, який допоможе перевірити швидкість завантаження сторінок. Все що вам потрібно зробити, це просто помістити URL, тоді інструмент для аналізу виміряє розмір сторінки і час її завантаження. Скрипт підрахує розмір кожного елемента, а також тип компонентів. Після цього, вам буде запропоновано декілька рекомендацій, заснованих на передовому досвіді по юзабіліті, взаємодії людини з комп'ютером, та оптимізації веб-сайту.

WebPagetest

За допомогою WebPagetest ви можете проводити як прості, так і складні тести. Результатом буде велика кількість діагностичної інформації, перевірка оптимізації, і звичайно, ідеї для покращення сторінки.

GTmetrix

GTmetrix розповість вам багато що про продуктивність ресурсу. Скориставшись цим інструментом у вас перед очима буде цілісна картина про завантаження сайту, і це допоможе вам визначити, що саме перешкоджає швидкій роботі сторінки. Основні характеристики програми включають бали, деталі завантаження сторінки, різні опції аналізу, і рекомендації.

Підсумок

Загалом, швидкі та оптимізовані сторінки гарантують кращі конверсії, більшу кількість відвідувачів і продаж, тому регулярне тестування веб-сайту є необхідністю. Разом з такими інстументами як PageSpeed Insights, Pingdom Tools, GTmetrics та іншими подібними до них сервісами, ви можете перевірити роботу сторінок, та отримати цінні рекомендації щодо оптимізації веб-сату. Ми — досвідчена команда, яка з радістю допоможе вам і надасть послуги по оптимізації завантаження сторінок. І пам’ятайте, якщо у вас нема бажання протестувати ваш сайт, тоді, скоріше за все, у клієнтів не буде бажання користуватись ним. Користувачі вашого веб-сайту заслуговують на швидший та ефективніший досвід користування!