Як найняти хорошого Drupal розробника? — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як знайти хорошого Drupal розробника

Якщо ви вирішили створити або покращити сайт на Drupal, то вам, ймовірно, потрібно знайти відповідних висококваліфікованих Drupal експертів, які втілять вашу ідею. Залежно від складності проекту вам може знадобитися найняти або тільки одного фахівця, або декількох конкретних спеціалістів, щоб тимчасово збільшити наявний ІТ-персонал, або команду з різних Drupal експертів, або навіть виділену команду для довгострокового співробітництва. У будь-якому випадку корисно знати, як найняти хорошого Drupal-розробника, а також, як обрати найкращу компанію підтримки сайтів, щоб отримати бажаний результат. У цій статті ми дамо вам кілька порад.

Що потрібно, щоб найняти хорошого Drupal розробника?

Визначте, який тип Drupal розробника вам потрібен

Сформулюйте свої вимоги до веб-проекту якомога точніше. Складіть технічне завдання (ТЗ). Виходячи з цього, визначте, який фахівець (фахівці) і з якими навичками може задовольнити ваші вимоги, щоб знати, кого саме слід шукати.

Існує загальна диференціація між фронтенд розробниками (які працюють з макетом, темами і функціями, видимими для кінцевих користувачів) і бекенд розробниками (відповідають за управління базою даних, контролем запитів і написання кодів). Що стосується класифікації Drupal-розробників, то їх можна умовно поділити на розробників модулів (якщо вам потрібен кастомний чи кастомізованих модуль), розробників тем (якщо вам потрібна кастомними тема) і сайт-білдерів (якщо вам потрібно встановити і конфігурувати функціональність Друпала).

Часто один фахівець може розбиратися в більш, ніж одній галузі Drupal-розробки і володіти різними навичками одночасно. Зверніть також увагу, що в разі, якщо ви наймете згуртовану команду з компанії з розробки веб-сайтів, а не окремих фрілансерів, то отримаєте всі види Drupal фахівців під одним дахом, які можуть тісно спілкуватися один з одним і ділитися ідеями з приводу вашого проекту. Це зробить процес розробки більш продуктивним.

Перевірте місця, де можна найняти Drupal-розробників

Один з найстаріших, але все ж дієвих методів — сарафанне радіо. Ви можете попитати знайомих, чи можуть вони порекомендувати вам хорошого фахівця з Drupal. Однак, це не заведе вас далеко. Тому, коли справа стосується поширення інформації, зверніться до славнозвісної «сили Фейсбуку» та інших соцмереж.

Більш професійний підхід — спеціалізовані сайти пошуку роботи, такі, як GoodFirms чи Clutch. Тут ви можете переглянути інформацію про фрілансерів і компації з Drupal-розробки, які пропонують свої послуги. Можна шукати за категоріями, наприклад, за країнами, за видами послуг, за веб-платформами і т.д., а також бачити рейтинги кожного з кандидатів.

Оскільки drupal.org є авторитетним веб-ресурсом, повністю присвячений потрібній вам CMS, то також буде корисним скористатися їхнім сервісом Drupal Jobs для пошуку талантів. Їхня база даних дозволяє вам переглядати профілі Drupal-розробників, щоб побачити їхні навички, досвід, вклад в розвиток Друпала, участь в конференціях і форумах і багато іншого.

Перевірте профілі Drupal-розробників у LinkedIn

Активність в соціальних мережах багато говорить про людей. Якщо йдеться про бізнес-спільноти, то LinkedIn — найпопулярніша соціальна мережа, орієнтована на працевлаштування, яка може надати корисну інформацію про ваших потенційних працівників.

Подивіться кількість, тривалість і складність колишніх проектів кандидатів. Чим довше розробник задіяний в одному проекті або в одній компанії з розробки веб-сайтів, і чим коротші інтервали між роботою, тим він більш стабільний і відповідальний.

Розділ «Загальні відомості», який заповнюється у довільній формі, може дати уявлення про комунікативні навички. Чим він більше лаконічний та інформативний, тим краще. Це означає, що людина переходить прямо до суті справи, а також з більшою ймовірністю може написати добре структурований чистий код.

Список контактів говорить про здатність співпрацювати. Оскільки ви хочете найняти саме Drupal розробника, зверніть увагу на контакти з Drupal Community. Справжні друпалісти часто обмінюються оновленнями модулів і практичним досвідом з членами Друпал спільноти, активно цікавлячись новинами про Drupal.

Багато позитивних рекомендацій від попередніх клієнтів свідчать про хорошу репутацію. Це відгуки, які розповідають про сильні професійні та особисті сторони, виявлені протягом співпраці.

Візьміть до уваги ціни

Найоптимальніший варіант — це Drupal розробник, який пропонує хороший баланс між професіоналізмом і ціною. Тому порівняйте прайс-листи своїх фаворитів. Компанії з веб-розробки, такі як наша, які надають послуги аутсорсингу Drupal-розробників, зазвичай не приховують свої ціни і ви можете легко їх подивитися на офіційному сайті веб-агентства. Також можете зв'язатися і попросити оцінити конкретно ваш проект, щоб дізнатися більше точні цифри.

Проведіть відбір кандидатів

Після того, як ви склали список найбільш ймовірних потенційних кандидатів, прийшов час звузити цей список. Перегляньте резюме і профілі LinkedIn і перевірте їх на відповідність вашим основним технічним вимогам. Наприклад, досвід роботи з конкретними версіями і модулями Drupal, фронтенд або бекенда розробкою і т. д. Порівняйте різні характеристики і навіть прислухайтеся до свого внутрішнього чуття, щоб вирішити, хто є тим єдиним найкращим партнером для вашого проекту.

Бажаємо вам успішних проектів і пропонуємо свої послуги підтримки на ваш розсуд. Ми також рекомендуємо ознайомитися, що очікує вас при роботі з компанією з підтримки сайтів. Зв'яжіться з нами, якщо вам потрібно найняти Drupal розробників, які зможуть використати всі переваги Drupal CMS для вашого проекту. Пам'ятайте, що ми завжди готові вам допомогти.