Використання ALT і TITLE для зображень — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Використання тегів ALT і TITLE: чому це важливо

Ми живемо в еру візуалізації. Ми використовуємо зображення, щоб передати почуття і емоції, розповісти щось, зробити рекламу продукту або сервісу. На найвищому рівні зображення допомагають відвідувачам відчути зв’язок і почуватися комфортно на вашому сайті. Повідомлення у формі зображення є дуже ефективним, і вам не слід забувати оптимізувати їх для пошукових систем. Сьогодні ми пояснимо, чому використання тегів «alt» і «title» є надзвичайно важливим, і з яким модулем вам буде легше інтегрувати ці атрибути на Drupal сайті.

Робимо зображення зрозумілими для всіх

Люди легко розпізнають зображення, проте пошуковим системам це не вдається. Для отримання найкращих SEO-результатів вам не потрібно використовувати початкові назви зображень, натомість краще описати, що саме зображено, або що саме означає це зображення. Пошуковики «не вміють» інтерпретувати зображення. Сліпі або люди з поганим зором, які застосовують спеціальні програми для зчитування інформації з екрану (screen readers) і користувачі стандартних текстових браузерів не можуть побачити зображення.

Отож, як розказати, що саме проілюстровано на картинці? Просто додайте чіткий та легкий для читання тег. Синтаксис виглядає таким чином: <img src=”назва.jpeg” alt=”текст”>. Якщо зображення використовується на сайті у якості декорації, можна створити пустий тег. (наприклад, alt=""). Якщо ви застосували замість кнопки «call-to-action» певну картинку, створіть для неї тег «title», наприклад «Купуйте продукт». Якщо зображення містить дуже багато важливої інформації, стисло підсумуйте її у тезі «alt». Google «поважає» сторінки, де речення у атрибуті «alt» описує зображення і тему тексту, розміщеного біля нього.

Drupal модуль для тегів «alt» і «title»

ImageField Tokens — чудовий модуль для оптимізації зображень. Він розширює функціонал полів для файлів, додає можливість уточнити властивості за замовчуванням і ноди у тексті тегів «alt» і «title». Модуль містить налаштування, що беззаперечно полегшують процес оптимізації під час роботи з контентом. Ми радимо прочитати статтю про SEO-модулі, а також їхні функції і практичне використання.

Наша команда Drudesk може зробити аудит сайту, і таким чином визначити які зображення містять потрібні теги, а які — ні. Ми оптимізуємо усі зображення на вашому сайті!