Відео контент-маркетинг: поради для покращення бізнесу — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Відео контент-маркетинг: поради для покращення бізнесу

Усі ми знаємо наскільки важливий контент-маркетинг. Зазвичай, люди асоціюють контент-маркетинг з написанням блогів, проте він може приймати різні форми. Якщо письмо не може охопити усі цікаві аспекти вашої розповіді, чому б не спробувати створити відео? Відео — це інструмент у макретингу, без якого не можливо обійтись. Лендінги, що містять відео збільшують конверсію на 80%, підвищують рейтинг кліків, а також примножують продажі продукту. Давайте розглянемо цікаві і можливі варіанти цієї чудової альтернативи замість звичайних, письмових блогів.

Застосовуйте відео-контент по-різному

Сторітелінг. Просто розкажіть історію вашого бренду за допомогою відео. Ви можете додати інформацію про цінності бренду, його походження, і цілі. Відео можна використовувати не лише для пояснення призначення певної продукції, а й у якості захоплюючого огляду бренду і товарів, які ви продаєте.

Реклама: Ваша компанія може стати однією з тих, які вже розмістили свою рекламу на YouTube чи Facebook. Просто запустіть потрібні ролики у соціальних мережах або відеохостингах, і привертайте увагу глядачів. Якщо вони зацікавлені у вашій продукції, вони обов’язково завітають на ваш сайт.

Лендінги: Лендінги повинні містити відео, адже таким чином ваші конверсії зростуть до 80%.

Які типи відео можна використати?

Відео-пояснення: Створити відео про те чим займається ваша компанія, або як застосовувати ваш продукт — це не тільки чудовий плюс для ваших клієнтів, а також і гарна реклама. Попросіть ваших постійних клієнтів розповісти на відео про те, яким чудовим є ваш товар, і як їм подобається ним користуватись.

Переваги продукту. Таке відео «покаже» ваш продукт з усіх сторін і «розповість» про усі його переваги, і як ним користуватись. Ви також можете взяти до уваги усі запитання клієнтів, і дати відповіді на них у вашому відео.

Створіть Влог. Влог — це відео-блог, який нагадує блог-пост, проте контент не написаний, а показаний у відео. Це прекрасна альтернатива для письмових блогів, оскільки візуальна пам’ять розвинена у людей краще, і зазвичай перегляд відео приносить більше задоволення ніж просто читання. Не забудьте додати SEO і ключові слова до вашого відео, як і до будь-якого іншого блогу.

Розшарте відео в Інтернеті

Ви можете розмістити ваше відео на YouTube, щоб отримати чим більше переглядів. Оскільки YouTube знаходиться на високій позиції у рейтингу Google, ваше відео одночасно підвищить рейтинг вашого веб-сайту. Проте, покупці будуть легко відволікатися на інші відео, і можуть залишити ваше, так і не натиснувши на «call to action» (заклик до дії на веб сторінках). Якщо ви не хочете залишати ваше відео на YouTube, розмістіть його у вас на сайті. Відео і його опис допоможе зайняти вашій веб-платформі вищий рейтинг, так як трафік отриманий з відео залишатиметься на вашому веб-сайті. Ви також можете розмістити ваше відео на вашому сайті і на YouTube одночасно.

Покращуємо відео-контент: ще декілька порад

Використовуйте показники. Слідкуйте, як довго в середньому користувач переглядав ваше відео, адже не кожен переглядатиме відео до кінця. Ви можете виміряти, як довго користувач дивиться відео, оскільки відео поширюються через мережу і усі показники включатимуться у відеоплеєри. Використовуючи цю інформацію, ви будете впевнені, чи передали ви протягом декількох хвилин потрібну інформацію глядачеві, чи ні.

Придумайте опис. Пошукові системи зчитують опис, який ви додаєте до вашого відео. Зробіть ваш опис точним і підкресліть основні аспекти, які ви згадали у вашому відео. Включіть «call to action» до вашого опису для користувачів, які не переглядатимуть відео.

Наступний крок. Після перегляду, користувач має знайти посилання на ваш сайт, де він найде нову порцію контенту. Розмістіть посилання таким чином, щоб користувач міг легко його знайти і зробити наступний крок.

У якості висновку

Загалом, відео здатне поглинути вашу аудиторію швидше ніж написаний контент. Ви можете використовувати відео як сторітелінг, рекламу, а також на лендінгах. Перевагою буде якщо ви покажете вашу продукцію у влозі, де ви зможете описати і прорекламувати її. Регулярно діліться вашим відео у соціальних мережах, таким чином ваш бренд запам’ятають і полюблять.

Якщо вам сподобалися ці поради, залишайте нам свої коментарі! Наша команда Drudesk готова допомогти, якщо у вас виникли проблеми з вашим Drupal-сайтом.