Тенденції веб-розробки, які не варто ігнорувати в 2017 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Що дозволить деяким тенденціям веб-розробки не втрачати актуальності у 2017?

Єдина постійна річ — це зміни. 
Геракліт

Технології ніколи не стоять на місці. Вони постійно удосконалюються, адаптуючись до потреб людства. Зараз ми акцентуємо вашу увагу на трендах, які не вигідно ігнорувати зараз, бо вони не втрачатимуть актуальності у наступному році.

Орієнтація на мобільні пристрої

Ми живемо в інформаційну еру. Щоб бути на зв’язку зі світом, котрий постійно змінюється, ми потребуємо менших, легших і переносних пристроїв, які б забезпечили нас безперервним доступом до джерел знань. Смартфони все охочіше використовуються для виходу в інтернет, ніж ПК, тому, якщо ви хочете, щоб ваш сайт часто відвідувався та йти у ногу з часом, вам необхідно мати респонсивний дизайн, який дозволить адаптуватися до розміру екрана, на якому переглядатиметься сайт. Це також підвищить рейтинг у пошукових системах.

Додатки

Мобільні додатки є широко поширеними. Вони можуть містити загальну інформацію про вашу компанію, новини, пошукові рядки, сповіщення, аккаунти споживачів та багато інших опцій. Вони дозволяють вам бути ближчими до клієнтів.

Додатки для Android настільки популярні, що зараз з’явилась можливість користуватися ними, навіть не маючи пристрою на базі андроїд. Ви можете запустити їх на своєму ПК з операціною системою Windows чи Linux, на макбуці або хромбуці.

Стокова фотографія чи ілюстрація під індивідуальне замовлення?

Кожен знає, що 90% інформації, яку сприймає наш мозок, є візуальною, тому зростатиме використання зображень, які супроводжують текст.

Щодо стокової фотографії, то вона відживає своє. Тоді, як зустріти її у соціальних засобах комунікації є ще більш-менш прийнятним, продовжувати ж застосовувати її у веб-дизайні буде великою помилкою. Сотні ваших конкурентів можуть обрати ті ж фото для своїх сайтів.

Із ілюстраціями, зробленими під індивідуальне замовлення, ви уникнете цього ризику, а також виділятиметеся з-поміж інших. Наші дизайнери знають, як зробити ваш бренд унікальним та як підкреслити особливостям вашої компанії.

Подальший розвиток «плоского» дизайну

Якщо проалізувати стилі дизайну інтерфейсу, то можна помітити, що раніше для оформлення сайтів предмети намагалися зобразити схожими на їхніх природних аналогів (як у скеоморфізмі та «багатому дизайні»). Зараз прослідковується тенденція відходу від тривимірності. Це досягається мінімальним використанням тіней, текстур, градієнтів, нахилів, відображень та ефектів об’ємності.

Так званий «плоский» дизайн отримав належне застосування та популярність після виходу Android 5.0, iOS 7 та iOS 8. Він характеризується як спрощений, обтічний, чіткий, виразний та раціональний.

Це дозволяє сприймати інформацію легше та концентруватися на тому, що є найважливішим — на меседжі. До того ж, веб-сайти з меншою кількістю елементів завантажуються швидше. Ці переваги забезпечують утвердження та подальший розвиток «плоского» дизайну, який встиг завоювати прихильність багатьох інтернет-користувачів.

Фонові відео

Ви мали б помітити, що картинки, які рухаються, впадають у вічі швидше, ніж звичайні, статичні. Беручи до уваги той факт, що швидкість інтернету постійно зростає, можемо передбачити збільшення популярності відео.

Тим не менш, будьте обережними, адже забагато анімації та звукових ефектів, таких, як свист чи дзенькіт, може завести у пастку. Успіх хорошого відео у плавних рухах і простоті.

Все більше набирають популярності повноекранні відео у якості фону на домашніх сторінках, тому наступного року ви, можливо, спостерігатимете їх на усіх сторінках сайтів, а не лише на головних.

Вдалий дизайн приваблює та надихає. Якщо ви розумієте, що сайт — ваш інструмент маркетингу — застарів і через це уже не такий ефективний, ми радимо зробити редизайн і пропонуємо свою допомогу.

Безпека сайту

Розвиватимуться технології, а отже, вдосконалюватимуться і способи зламу сайтів, і, як реакція у відповідь, вдосконалюватимуться також і способи та рівні захисту.

Нові віруси та шкідливі програми довше залишатимуться непоміченими. Їх пізнє викриття може означати викрадення чи пошкодження файлів.

«Чорний» кібер-ринок підвищить попит на свіжу конфіденційну інформацію.

Якщо у вас є аккаунти чи бази даних ваших клієнтів, то їх злам грозить доступом сторонніх осіб, а то і зміною чиїхось логінів та паролів. Це може стати справжньою катастрофою. Збережіть довіру та прихильність ваших покупців, гарантуюючи їм захищеність.

Пам’ятайте, що чим слабша система контролю та безпеки, тим легшими мішенями ви стаєте для кібер-злочинців!

Наша компанія враховує все це. Ось чому конфіденційність та безпека — два «рятувальних круги», котрим ми приділяємо і приділятимемо надалі свою увагу. Звертайтеся і наші спеціалісти вирішать пов’язані з цим проблеми та запобігатимуть  можливості їх повторного настання.

Висновок

Друпал — це результат продуктивної співпраці найкращих спеціалістів з усього світу, націленої на постійне вдосконалення ваших сайтів. Найновіші версії означають захист, виправлені недоліки та найсвіжіші веб-технології. Отож, цікавтеся оновленнями модулів та налаштувань і слідкуйте, щоб у вас була встановлена найсучасніша версія.

Сподіваємося, все вищенаписане стане вам у нагоді і, якщо вам потрібні зміни, то ми завжди поруч, щоб допомогти вашому веб-сайту та радувати вас і ваших клієнтів.