Технічний аудит Drupal-сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Технічний аудит Drupal-сайту

Технічний аудит — це перегляд і перевірка функціональності веб-сайту. Ціллю аудиту є показати клієнтам стан їхнього веб-сайту на даний момент, і надати рекомендації щодо змін, які підвищать його ефективність.

Існує багато причин чому слід провести технічний аудит сайту, наприклад проблеми з безпекою, або потреба в оновленні. Незважаючи на те, чи є необхідність зробити аудит ресурсу, чи ні, повноцінна перевірка завжди буде на користь, оскільки, це те що потрібно для забезпечення міцності та якості веб-сайтів. Чому цей процес є настільки важливим? Завдяки йому, клієнти мають загальне уявлення про стан веб-сайту, його роботу, безпеку, і загалом якість будови.

Що ми перевіряємо?

Перше, на що ми звертаємо особливу увагу — це безпека і вразливість Друпал-сайту. Пошкоджена аутентифікація включає кілька пов’язаних з безпекою проблем, всі вони мають відношення до ідентифікації користувача. Якщо аутентифікаційні дані не захищені, у будь-який час хакер може захопити активний сеанс і отримати дані про користувача. Існує також загроза отримати SQL ін'єкцію, коли зловмисник намагається використовувати код програми для доступу до вмісту бази даних. Це означає, що він зможе створювати, читати, оновлювати, змінювати, або видаляти дані. Міжсайтова підробка запиту — ще один вид атаки, коли користувач обманом виконує дію, яка не була ним запланована, і у такий спосіб можна отримати доступ до функціональності сайту, за допомогою аутентифікації браузера. Drudesk — це досвідчена команда, яка зможе перевірити, виправити і посилити безпеку вашого сайту.

Drudesk піклується про ваші Drupal-модулі також. Ми проаналізуємо чи модулі були змінені чи пошкоджені. Також, надамо список робочих і доступних модулів для оновлень на вашому веб-сайті, проаналізуємо і визначимо які з модулів на вашому сайті заважають і сповільнюють роботу сайту, покажемо які модулі зроблять сайт більш продуктивним.

Оптимізація робочого процесу — спосіб зниження витрат і можливість для вас надати більш якісні послуги. Неефективний робочий процес все уповільнює, і збільшує витрати. Удосконалення робочого процесу зробить ваш бізнес ефективнішим. Крім того, якщо у вас є проблеми з контентом, ми допоможемо вам визначити які типи контенту не використовуються, стандартизувати, або видалити його.

Що далі?

Вразливість сайту, неефективний робочий процес або будь-які інші проблеми можуть бути вирішені за допомогою технічного аудиту веб-сайту. Якщо у вас є такі проблеми, розкажіть нам. Наша команда проводить ретельний, добре розроблений процес аудиту і піклується про Drupal-сайти. Якщо ви також про це піклуєтесь, не витрачайте час і замовте аудит вашого веб-сайту.