Свято наближається… Щасливого Нового Року і веселого Різдва! — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Свято наближається… Щасливого Нового Року і веселого Різдва!

Ми відкриваємо книгу. Її сторінки чисті. Слова на них ми напишемо власноруч.

Ця книга називається «Можливості» і її перший розділ — перший день Нового Року.

Кожного року в цій порі ми чекаємо на особливий час, коли ми почуємо прекрасні мелодії різдв’яних пісень, прикрасимо свої домівки чи робочі місця та приготуємо смачні страви. Скоро Новий Рік... яка дивовижна атмосфера! Різдво — чудовий час, коли ми святкуємо народження Христа, Божого Сина, який прийшов на землю подарувати усім нам мир та радість.

Ми зберегли ентузіазм та віру, і багато досягли у 2015 році. Цей рік побачив довгоочікуваний реліз Drupal 8, що став найвизначнішою подією року для всесвітньої Drupal спільноти. Уся команда Drudesk приклала багато зусиль для того, щоб клієнти були задоволеними, а їхні веб-сайти літали. І ми з нетеріпнням чекаємо всього, що попереду.

А що ж приготував для нас 2016 рік? Кожен бажає, щоб наступний рік був роком успіху та задоволення. Недостатньо просто закрити очі і загадати бажання. Потрібно докласти усіх зусиль для досягнення поставлених цілей. Минулі помилки можна виправити, кожен день — новий початок, і чи прийдуть необхідні зміни і значні покращення чи ні, залежатиме від нас. Просто запитайте себе «Щоб я хотів (хотіла), щоб відбулось у моєму житті в цьому році?», «Щоб я хотів (хотіла) зробити чи досягнути?» Просто запишіть ваші цілі на наступний рік, які допоможуть вам рухатися далі. Добре подумайте, щоб ви хотіли отримати у новому році. Це вже допоможе виконати вашу частину роботи і буде підтвердженням того, що ви прагнете прожити наступний рік наповну. Зробіть серйозний крок цього року, пориньте у нові пригоди, станьте на новий шлях, який ви, можливо, відкриєте для себе, досягайте нових висот... Пам’ятайте, ми — дизайнери нашого майбутнього!

Ми маємо на меті відкривати нові горизонти, втілювати нові бажання, ми матимемо надію і знову віднайдемо сили для того, щоб принести позитивні зміни у роботі у наступному році. Ми раді розпочати роботу над новими, захоплюючими проектами наступного року, і максимально задовольнити клієнтів! Якщо ви замовите наші послуги, ви можете бути впевненими, що властивості вашого сайту будуть набагато покращеними і розвинутішими.

Удосконалений веб-сайт на Drupal — найкращий подарунок до Нового Року!

Новий Рік дає нові можливості, які окрилюють наші ще невиконані бажання. Давайте втілювати мрії разом з початком наступного чудового року!

З Новим Роком і Різдвом Христовим!