Створіть власний продукт SaaS разом з Drupal — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Створіть власний продукт SaaS разом з Drupal

Сьогодні компанії використовують модель SaaS (програмне забезпечення як послуга) майже усюди, від основних функцій у бізнесі, включаючи IT, до індустріально-специфічних процесів. А ви коли-небудь думали про власний бізнес з SaaS?

Оскільки все більше індустрій починають застосовувати SaaS, ви також можете створити такий сервіс використавши для цього Drupal. У цій статті ми розповімо про можливості Drupal стати платформою для Software as a Service (SaaS) та його переваги. Саме у нас рецепт вашого успіху!

Що таке SaaS?

Давайте розпочнемо з самого початку. Програмне забезпечення як послуга (SaaS) — це сервіс-хмара, де споживачі мають доступ до додатків програмного забезпечення через Інтернет. Неважливо, працюєте ви індивідуально чи в організації, ви можете використовувати SaaS для великого спектру завдань. Google і Facebook є одними з багатьох прикладів SaaS. Програмне забезпечення як послуга не є традиційним програмним забезпеченням, тому що вам не потрібно завантажувати його на комп’ютер, ви ніби берете його в оренду. Тепер, коли ви краще зрозуміли цей термін, рухаємось далі.

Використовуємо Drupal для SaaS

Drupal є дуже потужним завдяки доступним модулям, тому він спроможний зробити все, що ви забажаєте. Перш за все, Drupal надзвичайно швидкий — починаючи від його завантаження і закінчуючи додаванням модулів разної складності. Всі ваші ідеї і бажання можуть стати реальністю, через швидке налаштування і величезну кількість доступних модулів.

Якщо ви врешті-решт оберете Drupal для SaaS, ви зможете бути впевненими, що отримаєте високоякісний сервіс, який не буде часто ламатися. Ви можете довіритись Drupal-модулям з якими гарно працювати, і ваша робота буде виконана чудово.

Ми вважаємо, що Drupal — це бездоганна платформа для створення OpenSaaS бізнесу. Оскільки розробники вже давно працюють з цим фреймворком, ви отримаєте прекрасний досвід користування. Drupal має достатньо потужності, щоб побудувати і підтримувати веб-сервіси.

Приклади продуктів SaaS створених на Drupal

Не будемо кидати слова на вітер, тому давайте поглянемо на міцні приклади продуктів побудованих за допомогою Drupal-платформи:

  1. Indivizo. Севіс був створений, щоб спростити процес набору на роботу. Ви можете розробити різноманітні інтерв’ю-плани і переглядати записані відео-інтерв’ю будь-де і у будь-який час.
  2. ERPAL Platform. Платформу можна застосувати для побудови системи електронної комерції, а також і для SaaS чи автономного бізнес-додатку.

Створіть власний SaaS продукт

Drupal — це швидкість, гнучкість і витривалість. Багато доступних модулів і численних інструментів допоможуть вам розпочати роботу з SaaS з величезною швидкістю. Чим більше фреймворк дозволяє розробнику зробити, тим більш функціональним буде продукт. На сам кінець, ідеї мають велику цінність. Отже, якщо ви маєте хоча б одну, не зволікайте, а дозвольте нашій Drupal-команді втілити її!