Спортивні сайти, побудовані на Drupal — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Дух перемоги: чудові спортивні сайти, побудовані на Drupal

Ми з вами обговорювали переваги Drupal для сайтів малого бізнесу, інтернет-магазинів, а також робили невеличкий огляд переваг і недоліків Друпала. Але сьогодні, коли Олімпіада в Ріо-де-Жанейро в розпалі, тема наступної статті про Drupal напрошується сама собою.

У спорті важливо бути сильнішим, кращим, швидшим. Саме такими є чудові спортивні сайти, побудовані на Drupal! Давайте переглянемо деякі приклади просто зараз і переконаємося, що Drupal вартий «золотої медалі».

Деякі чудові спортивні Drupal-сайти

NBC Olympics

В спортивному світі Олімпіада — це подія, що однозначно притягує до себе море, навіть океан уваги. Drupal — саме та платформа, що здатна гідно «втримати» цей океан уваги від користувачів з усього світу. Там можна переглядати розклади і результати, дивитися змагання вживу, а також дізнаватися останні новини по всіх видах спорту, представлених на Олімпійських іграх Ріо-де-Жанейро 2016!

nbc olympics

NBC Sports

А ось ще одна відповідальна місія для Друпала. Сайт NBC Sports транслює наживо безліч спортивних подій, таких як Олімпіада, Nascar, NFL, Прем’єр-Ліга та багато інших. Лиш завітавши на сайт, ви одразу в курсі усього, що відбувається в спортивному світі — із заголовків, відео, живих трансляцій і т.д.

nbc sports

MLSsoccer

Ласкаво просимо на сайт Major League Soccer, також відомої як MLS (професійна чоловіча ліга з американського футболу). Останні новини, квитки, відео та багато інших цікавинок можна сортувати за клубами, тож ви будете в курсі всього, що відбувається з вашими улюбленими гравцями. Крім того, там є інтернет-магазин зі спортивним одягом і товарами. Можливість покупки онлайн, відстеження свого замовлення та інші радості інтернет-комерції до ваших послуг.

ml ssoccer

LA Galaxy

Прихильники LA Galaxy, цей сайт — ваш скарб! Використовуйте його, щоб дізнаватися останні події, відео та всю інформацію про команди і гравців, стадіон і багато іншого. Комерційна складова також представлена на сайті — там можна придбати квитки на події, а також «пошопитись» онлайн за спортивними товарами (які можна сортувати за категоріями та цінами).

la galaxy

Australian Grand Prix

Відчуйте швидкість на драйв Australian Grand Prix 2017! Купуйте квитки, замовляйте абонементи, слідкуйте за результатами, відкривайте для себе цікаві місця у Мельбурні і насолоджуйтесь іншими можливостями цього Друпал-сайту. Робіть покупки онлайн, використовуючи зручні фільтри: можна сортувати товари за ціною, популярністю, новизною, розміром, кольором, матерілом та іншими характеристиками.

australian grand prix

New England Revolution

А це офіційний сайт New England Revolution, відомого американського професійного футбольного клубу. Звісно, там можна дізнатись багато необхідної інформації, придбати квитки, завантажити спеціальні мобільні додатки, а також зануритись в онлайн-шопінг у магазині зі зручним сортування за категоріями і цінами.

new england revolution

Premier Tennis

“Відкрийте для себе, що може дати вам теніс” — одна з фраз, яку ви побачите на цьому Друпал-сайті. І вона несе в собі головну суть цього сайту. Кожен може знайти тренінг-програми для дорослих та дітей різного віку, теніс-кемпи та події, місця для гри в теніс і багато іншого.

premier tennis

Нехай ці сайти надихають вас на перемоги в спорті, бізнесі і житті! Один із способів стати переможцем — замовити класний Друпал-сайт, для чого можна написати нам. Ваші найкращі результати — попереду!