Що таке моніторинг серверів і чому він потрібен — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Моніторинг серверів поліпшить роботу вашого сайту

На сьогодні, більшість підприємців покладаються на стабільність їхніх веб-проектів. І це не новина. Коли ваш веб-ресурс активний ви можете показувати і рекламувати продукт, або сервіс, і як результат, отримувати високі прибутки. Час простою веб-сайту може стати причиною великих втрат для бізнесу, адже це впливає на якість сервісу, який ви пропонуєте клієнтам. Щоб стати успішним серед конкуренції у якій ми знаходимось, кожен власник сайту повинен зберігати репутацію, тому що для бізнесу це багато що означає. Тепер у нас виникає питання: «Як цього досягнути?», а відповідь проста: моніторинг сервера.

Що таке моніторинг серверів?

Моніторинг сервера — це процес постійного сканування, перегляду та аналізу сервера, для перевірки його доступності, роботи, виконання операцій, безпеки та інших пов’язаних з цими, процесів. Все це виконують служби підтримки серверів, аби переконатися, що сервіс працює як належить, і позбутися проблем, які можуть виникнути пізніше. Фактично, моніторинг серверів запобігає будь-яким проблемам, перед тим як вони спричинять незручності, які потенційно впливатимуть на продуктивність веб-сайту.

Чому вам потрібний моніторинг сервера?

Здоров’я вашого веб-сайту багато завдячує стану основного сервера. Давайте переглянемо декілька превілегій, які пропонує моніторинг:

  1. Моніторинг сервера зменшує витрати у сфері IT. Зазвичай, навіть виправлення маленьких несправностей на веб-проекті дорого коштують, і набагато дешевше просто не дати їм появитись.
  2. Моніторинг необхідний для того, щоб переконатися, що користувачі можуть повноцінно користуватися вашим веб-ресурсом, і що час простою веб-сайту мінімальний, а його робота оптимізована. Усі ці характеристики покращуюють веб-платформу, адже веб-моніторинг дозволяє визначити багато помилок та уникнути проблем у майбутньому.
  3. Якщо ваш сайт повільно працює або є ненадійним, клієнти оберуть іншу, доступну послугу. Це очевидно. Навіть маленькі помилки можуть дратувати покупців, і вони почнуть шукати альтернативу вашому продукту чи сервісу. Наприклад, незначний 10-ти хвилинний простій сторінки, може здаватися вам звичайним ділом, а клієнтові - останньою краплею терпіння.

Користувачі, які насолоджуються взаємодією з певною веб-сторінкою, яку використовують для своєї роботи або розваг, можуть просто перестати використовувати ваш веб-ресурс, якщо він н надійний. Моніторинг серверів містить багато особливостей, які потрібні веб-сайту для його функціонування, наприклад, під’єднання до мережі і бази даних, доменні імена, завантаження мережі, і так далі.

Отже, що ж робити далі?

Отож, давайте все пригадаємо. Моніторинг серверів включає тестування і перевірку веб-сайту, щоб відвідувач міг користуватись ним без перешкод. Власники бізнесу часто застосовують цей спосіб, аби впевнитися, що веб-проект функціонує як належить. Набагато краще взагалі не мати жодної веб-сторінки, ніж користуватися такою, яка показуватиме ваш продукт у поганому світлі. Ваша веб-платформа здатна багато сказати про ваш бізнес. Служба підтримки серверів Drudesk — це ідеальне рішення для моніторингу ресурсів сервера. Саме наша команда допоможе вам надати якісний досвід користування веб-ресурсом для ваших відвідувачів!