Що очікувати від веб-компанії? — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Чого очікувати від компанії з підтримки та обслуговування сайтів?

Якщо ви хочете представити свій бізнес на просторах інтернету, або у вас уже є веб ресурс і ви бажаєте покращити його характеристики, то ви, напевно, маєте намір звернутися за допомогою до спеціалістів. Існують вагомі причини, чому варто обрати компанію, а не фрілансера, але й знайти хорошу агенцію доволі непросто, адже їх багато. Зараз ми розповімо, на що варто звертати увагу при виборі веб-компанії для розробки, підтримки та обслуговування свого сайту. Якщо ви ніколи не працювали з такими організаціями, ця стаття може вас зацікавити, оскільки дасть уявлення про те, як виглядатиме процес роботи над вашим майбутнім проектом.

Шлях до успішного веб-проекту

Ознайомлення

Перед тим, як почати працювати з компанією, вам варто дізнатися дещо про неї. Зокрема, які послуги вона пропонує, на чому спеціалізується, чи має досвід у подібних проблемах, щоб вияснити, чи впорається з вашим випадком, чи зможе втілити ваші ідеї в реальність. На офіційному сайті зазвичай оприлюднюються список послуг, портфоліо з прикладами робіт та прейскурант для ознайомлення з ціновою політикою. Крім того, ви завжди можете отримати інформацію, задавши питання безпосередньо агентству через електронну пошту, Skype тощо.

Якщо ж ви зійшлися у поглядах і маєте спільне бачення кінцевого результату, тоді пора переходити до справи.

Оцінювання

Оцінка веб-проекту — це перший етап. Він дає змогу оцінити доцільність проекту, його складність та отримати приблизні цифри щодо затрат часу і коштів. Пам’ятайте, що оцінка ніколи не буває на 100% точною, тому не панікуйте, якщо проект в кінцевому підсумку займе, наприклад, більше часу, адже це творчий процес, котрий передбачає можливість непередбачуваного, як би це парадоксально не звучало. Нормально, коли зміни в оцінки вносяться в ході роботи, відповідно до ситуації. Етап оцінювання також дає змогу скласти детальний план та визначити підхід, метод, спосіб, у який команда розробників вирішуватиме поставлену задачу.

Підтримування контакту під час роботи

Робота в ізоляції не є продуктивною. Коли команда зберігає мовчання протягом декількох тижнів під час процесу роботи над вашим проектом, є ризик, що кінцевий результат не відповідатиме вашим очікуванням. Тож, щоб уникнути можливого розчарування та зекономити час, варто підтримувати зв'язок між розробником та замовником. Не соромтеся запитувати і навіть перепитувати, якщо щось не ясно. Ви повинні бути в курсі того, що відбувається на кожному етапі. Рішення повинні базуватися на знаннях і досвіді. Не дозволяйте реалізовувати ідеї без їх обґрунтування.

Шукайте компанію, яка цінує ваш внесок, готова поділитися своїми пропозиціями та порадами і цікавиться вашою думкою щодо них. В спілкуванні народжується істина. Коригувань, внесення поправок до первинного плану не уникнути у прагненні до досконалості. Як правило, ідеї з'являються в ході робочого процесу, тому що неможливо передбачити всі нюанси, побічні ефекти, кореляції та шляхи вдосконалення, допоки не заглибитися в проект. Так що, не бійтеся проявляти цікавість і цінуйте компанії, відкриті до діалогу і готові тримати вас в курсі справ.

Перед злетом

Після того, як літак зібрали на заводі, здається, що вже він готовий до злету. Проте, перед польотом, проходить перевірку.

Коли проект завершено, розробники повинні бути певні, що всі можливі негативні наслідки передбачені і усунені, і жодних помилок не трапиться найближчим часом. Тому, за потреби, ваш веб-продукт можуть протестувати інженери з контролю якості (QA), чия робота полягає в тому, щоб перевіряти, чи відповідає ваш веб-ресурс всім вимогам.

Постійні вдосконалення

Коли ваш сайт створено і запущено, основним завданням стає його систематичне оновлення. Якщо ви дбаєте про постійну популярність вашого сайту і успіх вашого бізнесу, слідкуйте за сучасними тенденціями веб-розробки і не забувайте про постійну підтримку сайту. Замовте перевірку коду, щоб знайти помилки на початковій фазі; аудит безпеки сайту для виявлення вразливих місць та неефективних робочих процесів; аудит швидкодії для підвищення продуктивності і SEO аудит для пошукової оптимізації. Ми перевіряємо, звітуємо і лагодимо все для вас.

Отже, різні компанії мають свої особливості і різні підходи до роботи. Шукайте ту агенцію, яка не боїться зіткнутися із труднощами, готова тримати вас в курсі справ та спрямовувати зусилля на досягнення основної мети. Дізнайтеся, чому вам слід обрати нас для обслуговування сайту, перш ніж зробити свій вибір. Ми чекаємо, щоб почати працювати для вас.