15 сервісів моніторингу доступності веб-сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Безкоштовні сервіси для перевірки працездатності сайту

Стабільний аптайм сайту є одним з ключових факторів для ведення успішного бізнесу в мережі Інтернет. А власне, що ж таке цей “аптайм”? Даний вислів означає час безперервної роботи веб ресурсу. Вимірюється Uptime з моменту завантаження до моменту припинення роботи (перезавантаження, зависання, вимикання).

Постійний аптайм веб проекту можливий завдяки таким чинникам, як відмінний сервер, якісний хостинг і т.д. Якщо з ним стаються неполадки, то він “падає” а ви втрачаєте гроші та клієнтів.

Щоб запобігти цьому, можна скористатися послугами веб сервісів які будуть постійно його моніторити. Кожен з цих веб інструментів здатен попереджати власника, якщо з доступом до сайту виникли певні проблеми. Серед інструментів моніторингу доступності веб майданчика, є багато безкоштовних сервісів.

Хочете дізнатися більше? Тоді ця стаття написана для Вас.

Інструменти для перевірки працездатності сайту

 1. PingMySite. Сервіс моніторингу доступності сайту, який підтримує один веб-проект. Він здатен перевірити доступність ресурсу з 31 локації. Тестування може проводитися з інтервалом в 1 хвилину. Звіти будуть відправлені по електронній пошті, SMS або Twitter.
 2. WatchSumo. Це безкоштовний інструмент, який буде контролювати необмежену кількість URL-адрес ваших веб-проектів. Звіти відправляються через webhook чи по електронній пошті. Чудовий сервіс, що графічно покаже наскільки швидко працюють ваші веб-ресурси.
 3. Pingometer. Відмінний інструмент моніторингу аптайму, який контролюватиме один сайт, але цілодобово. Моніторинг справної роботи ресурсу проводитемиться з однієї локації. Сповіщення про несправності будуть відправлені на e-mail або у вигляді текстового повідомлення.
 4. Insping. Безкоштовна послуга моніторингу працездатності сайту, яка допоможе контролювати два проекти в межах 5-хвилинного інтервалу. Сервіс пропонує інформативні звіти, в яких відображається вся інформація стосовно роботи вашого ресурсу. Вона може бути відправлена у вигляді звітів через SMS.
 5. Monitoshi. Цей інструмент може контролювати необмежену кількість URL-адрес. Крім того, він підтримує можливість надсилання повідомлення електронною поштою, коли ваш сайт “падає”. Ще одною важливою рисою даного сервісу є те, що Monitoshi є абсолютно безкоштовним, в той час як інші онлайн-сервіси будуть вимагати з вас оплату після “тестового періоду”.
 6. Site-Monitoring.NET. Він буде відправляти повідомлення по електронній пошті або SMS. Також цей веб інструмент має можливість перевіряти Ваш ресурс кожні 15 хвилин. Даний сервіс функціонує у вигляді веб сайту та мобільного додатку. Site-Monitoring.NET є абсолютно безкоштовним, що виділяє його серед конкурентів.
 7. Uptime Dog. Цей сервіс моніторингу працездатності сайту має таку функцію, як перевірка Вашого ресурсу кожні 2 хвилини. Тестування робитиметься з 2-х географічних точок, а звіти будуть надіслані по електронній пошті. В користувачів є можливість протестувати названий сервіс абсолютно безкоштовно.
 8. Monitive. Цей інструмент зможе контролювати один веб-майданчик кожні 10 хвилин. На додаток до цього, власник буде отримувати звіти про роботу за допомогою Twitter або електронної пошти. Сервіс є досить надійним, тому такі гіганти як “The New York Times” обирають саме його.
 9. LiveWatch. Ця послуга перевірятиме працездатність веб-проекту кожні 10 хвилин. Це робитиметься з кількох географічних локацій. Попереджувальні повідомлення відправлятимуться по електронній пошті чи по SMS. Він пропонує декілька пакетів послуг, тому на нього варто звернути увагу.
 10. Pingability. Даний ресурс має таку функцію як повідомлення про збій електронною поштою або SMS. Також сервіс Pingability звіряє період безвідмовної роботи сайту з різних локацій. В налаштуваннях є можливість визначити необхідну частоту перевірки та кількість сайтів, що треба перевірити. Даний інструмент перевірки доступності веб-ресурсу не має жодних обмежень під час тестового періоду.
 11. HostTracker. Ця послуга допоможе контролювати веб-портал компанії 24 години на добу. Крім того, вона вміє відправляти миттєві повідомлення за допомогою Skype, SMS та електронної пошти. Сервіс є максимально надійним, тому такі бренди як Microsoft, Colgate та Panasonic обирають саме його.
 12. BasicState. Ця безкоштовна послуга запрограмована на перевірку Вашого сайту кожні 15 хвилин. Даний інструмент має таку корисну функцію як, пересилка інформаційних повідомлень на e-mail або SMS. Всю статистику можна переглянути безпосередньо в персональному акаунті даного сервісу.
 13. DOMAlert. Він уміє одночасно контролювати п'ять веб-ресурсів. У випадку несправностей, даний сервіс аптайму відправлятиме попереджувальні повідомлення через електронну пошту. Ваші веб-майданчики перевіряються кожні 5 хвилин. Є можливість перегляду усієї статистики користування безпосередньо в персональному акаунті даного ресурсу.
 14. AppBeat. Цей веб інструмент дасть можливість контролювати п'ять сайтів. Користувачі будуть отримувати звіти безпосередньо під час моніторингу заданого заданого ресурсу. Тестування ресурсу проводитемиться з таких локацій як: Європа, Північна Америка, Азія та Австралія.
 15. StatusCake. Даний інструмент дозволяє зробити максимально змістовний моніторинг сайту. Він може посилати інформаційні звіти на електронну скриньку чи за допомогою текстових повідомлень. Google, NASA, EA Sports обирають послуги наданого сервісу. Кого оберете ви?

Важливість тестування доступності сайту

Як ви вже зрозуміли, є багато безкоштовних онлайн-сервісів моніторингу доступності сайтів. В статті, нами було підібрано найбільш підходящі інструменти, які вчасно зможуть повідомити про несправності на веб-сайті. Все що вам необхідно зробити, це прочитати цю статтю ще один раз, та вибрати той сервіс що відповідає усім вашим потребам.

Якщо у вас мало часу або ж немає повного знання даної проблеми, ви можете звернутися до наших фахівців за допомогою. Ми готові допомогти вам з хостингом або з вирішенням питань, які стосуються доступності вашого ресурсу. Потрібно відмітити, що швидке завантаження ресурсу також є одним з ключових моментів для ведення успішного бізнесу в мережі Інтернет, адже він напряму впливає на поведінкові фактори та на ранжування в пошукових системах. Наша технічна підтримка зможе допомогти вам уникнути серйозних проблем з функціонуванням вашого сайту.

Приєднуйтеся до багаточисельної армії наших клієнтів та отримайте серйозні переваги для ведення бізнесу. Зв'яжіться з нами, а все інше ми зробимо за вас.