Контролюйте свої веб-проекти з неймовірною легкістю — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Контролюйте веб-проекти з легкістю — наче спілкуєтесь із другом

Ми любимо казати, що хороша підтримка сайтів існує для того, аби повністю позбавити вас будь-яких клопотів. Ви можете сидіти у комфортному кріслі, в той час як всі проблеми на сайті вирішуватимуться легко, як у казці. Однак, коли ви доручаєте свій сайт команді з підтримки, вам потрібно регулярно комунікувати по задачах, контролювати їх виконання, схвалювати результат і так далі. Така комунікація просто необхідна. І для неї існують спеціальні таск-трекери та CRM-системи.

Це звучить трохи надокучливо? Це «кидає тінь» на картину вашої повної релаксації та комфорту? Зовсім ні! Процес може бути по-справжньому простим. Все залежить від програмного забезпечення… але не тільки ;) Подробиці — просто зараз.

Вищезгадані таск-трекери, CRM-системи та інший «софт» для роботи з клієнтами буває дуже різним. Відомі і нові, складні і прості, всі ці системи мають свої переваги і недоліки.

Ми теж користувалися однією з них тривалий час. А потім вирішили: навіщо використовувати чужі винаходи і підлаштовуватись під них, якщо можна створити власне рішення? Тож ласкаво просимо до Service Drudesk — тут ви почуватиметесь на 100% комфортно.

Проста схема роботи

На відміну від деяких інших систем, у нас вам не потрібно турбуватися про зміну статусів задач і тому подібні речі. Ваш «воркфлоу» дуже простий. Все, що потрібно, — це надіслати запит на певні роботи (через форму на сайті або електронною поштою), а потім відповідати на питання, лишати коментарі та інформувати нас про ваше схвалення результату.

Все можна надсилати як звичайні текстові повідомлення — через форму або електронною поштою. Крім того, щойно інший учасник задачі пише свій коментар, ви отримуєте електронне сповіщення.

Мінімалістичний дизайн на усіх пристроях

Жодних «лабіринтів»! Основна суть нашої системи — простота. Вона має мінімалістичний дизайн як на стаціонарних, так і на мобільних пристроях. Ніщо не відволікає вашу увагу — ви можете повністю сконцентруватися на комунікації.

Блискавичне завантаження

Ще одна перевага мінімалізму — легкість. Тож не тільки ваша увага не буде відволікатись, а й ваш пристрій не буде перевантажуватись. Ми забезпечили миттєве завантаження системи, тоді як в деяких інших вам доводилось би чекати кілька секунд.

Легкий доступ звідусіль

Пригадуєте, ми вам обіцяли, що ви зможете розслаблятися в комфортному кріслі — байдуже, якщо це крісло в літаку, на підйомнику в горах або шезлонг на пляжі. А як щодо швидкості інтернету? Так, ми в курсі, що інтернет не завжди і не скрізь ідеальний, м’яко кажучи. Але вам буде легко і зручно комунікувати з нами в будь-яких умовах — завдяки легкості і швидкості системи, а також можливості використовувати тільки електронну пошту.

Як дружня розмова

Така комфортна переписка нагадує спілкування з друзями чи родичами. Ви можете почуватися розслабленими, більше того, ви можете бути впевнені, що вас зрозуміють. І справа не тільки в програмному забезпеченні — важливе також наше велике бажання і здатність зрозуміти і допомогти вам. Це особливий компонент, без якого жодне ПЗ не працювало би на повну силу.

Платіжна система — в найближчих планах

Скоро можна буде платити за послуги в один клік, тож територія комфорту стане ще більш ідеальною. Адже ми плануємо додати власну платіжну систему, аби не потрібно було використовувати сторонніх сервісів для оплати. І це лише початок — у нас є й інші плани, але нехай вони будуть приємними сюрпризами для вас у майбутньому.

Дізнайтеся більше деталей про те, як працює Service Drudesk. Або спробуйте його просто зараз і оцініть легкість використання. Пам’ятайте: вся справа в програмному забезпеченні… але не тільки! ;)